IEM Katowice: FaZe Clan ulega Renegades

Autor: Mateusz Olczyk

Za nami starcie kolejne spotkanie w ramach IEM Katowice 2019 – FaZe Clan vs Renegades. Mimo dobrego startu FaZe, jednak to renegaci okazali się dziś lepsi.

Drobna wpadka w postaci utraty trzech rund tuż po wygranej przez siebie pistoletówce nie uniemożliwiła FaZe Clan’owi dobrego wejścia w mecz – aż do zmiany stron, wszystko szło po myśli NiKo i spółki, którzy do końca oddali przeciwnikom jedynie 3 punkty. Pierwszą połowę zakończyli wynikiem 9:6.

Przejście na stronę terrorystów wytrąciło, jednak podopiecznych YNk‘a z dobrego rytmu, którzy mimo drugiej wygranej rundy pistoletowej kompletnie nie potrafili odnaleźć się w meczu oraz przebić się przez defensywę renegatów. Długa seria przegranych rund szybko doprowadziła do remisu, a następnie do przewagi podopiecznych kassad’a. Tuż przed końcem FaZe niemalże udało się doprowadzić do comebacku i dogrywki, jednak ostatecznie to Renegades zwyciężyło z wynikiem 16:14.

FaZe Clan vs Renegades – 14:16 (Inferno)

Wszystkie wyniki oraz harmonogram Intel Extreme Masters Katowice Major 2019 znajdziecie w naszej relacji.