IEM Shanghai: NRG awansuje do wielkiego finału

Autor: Michał Maćkowski

Znamy drugiego finalistę IEM Shanghai. NRG w półfinale bez żadnych problemów pokonało Gambit i jutro powalczy z TyLoo o 125 000$.

Spotkanie rozpoczęło się na Trainie, gdzie pierwsza połowa była nawet wyrównana, a NRG wygrało 9:6. Jednak po zmianie stron nastąpiła totalna dominacja ekipy Jacoba “FugLy ” Mediny, którzy oddali tylko dwie rundy, wygrywając pierwszą mapę 16:8.

Następnie zawodnicy przenieśli się na Overpassa, gdzie oglądaliśmy już totalną dominację zawodników z Ameryki. W pierwszej połowie zawodnicy NRG pozwolili Gambit tylko na trzy rundy, wygrywając pierwszą połowę 12:3. Zmiana stron i szybko zakończona mapa wynikiem 16:3, a całe spotkanie 2:0.

NRG vs Gambit – 2:0

• Train-16:8
  • Overpass-16:3

W finale NRG zmierzy się z TyLoo, które w półfinale pokonało po zaciętym pojedynku Virtus.pro. Spotkanie rozegrane zostanie już jutro o 5:00, a zwycięzca wróci do domu z pucharem i bogatszy o 125 000$. Mecz możecie obejrzeć na polskim kanale ESL.