IzakTV

Strona główna » Ile pieniędzy wydał Neymar na skiny do CS:GO?

Ile pieniędzy wydał Neymar na skiny do CS:GO?

Autor: Krzysztof Sarna

Osoby grające w CS-a dzielą się na dwa rodzaje. Ci, którzy kochają skórki i szaleją na ich punkcie oraz tych, którym jest to nieco obojętne. Do tego pierwszego typu z pewnością należy Neymar, którego ekwipunek dla zwykłego gracza tej strzelanki może budzić podziw. 

W dzisiejszych czasach nie dziwi już nikogo fakt, że wielkie gwiazdy piłki nożnej, ale i innych dyscyplin grają w Counter-Strike’a. Powodów może być wiele, ale zapewne najczęstszym z nich jest chęć rozrywki. Jedną z takich osób jest Neymar, o którym można usłyszeć w ostatnim czasie nieco więcej. Na światło dzienne wyszła także informacja, ile pieniędzy zawodnik z Brazylii przeznaczył skórki w grze od Valve.

O piłkarzu reprezentującym barwy PSG grającym w CS:Go mogliśmy usłyszeć niejednokrotnie. Tylko tydzień temu mogliśmy podziwiać go w akcji przeciwko zawodnikom Teamu Vitality. Z łatwością można dostrzec, że 28-latek potrafi bawić się grą. 

Zaglądając do ekwipunku Brazylijczyka, jest na co popatrzeć. Brazylijczyk ma na swoim koncie takie przedmioty jak Karambit | Doppler w StatTraku, AWP | Dragon Lore, czy też ultra rzadki – M4A4 | Howl w StatTraku. To jednak tylko pojedyncze i przykładowe skiny tego gracza. Według szacunkowych obliczeń — wszystko jest warte około 40 tysięcy dolarów!