IzakTV

Strona główna » Illuminar Gaming zagra na DreamHack Open Sevilla 2019

Illuminar Gaming zagra na DreamHack Open Sevilla 2019

Autor: Paweł Wilk

A jednak będziemy mieli okazję zobaczyć polską drużynę podczas rozgrywek DreamHack Open Sevilla 2019. Illuminar Gaming, które poległo w eliminacjach, otrzymało bezpośrednie zaproszenie.

Na początku listopada aż trzy rodzime składy przystąpiły do kluczowego etapu europejskich kwalifikacji, ale niestety już w ćwierćfinale Aristocracy uległo Team GamerLegion i w grze pozostali reprezentanci Virtus.pro i Illuminar Gaming. Formacja Janusza “snaxa” Pogorzelskiego zaczęła fatalnie na Overpassie z GamerLegion (6:16), lecz na Trainie udało się wygrać 25:23 i doczekaliśmy się dogrywki. Ta niestety zakończyła się sukcesem Szwedów, którzy na Mirage’u wygrali 16 do 10. Podobny los spotkał Daniela “STOMPA” Płomińskiego i spółkę. IHG w spotkanie weszło kapitalnie, bo od zwycięstwa na 16:14 na Trainie. Niestety dużo bardziej doświadczony przeciwnik triumfował na Nuke’u 16:2, natomiast na Mirage’u 16:1.

Być może gracze znad Wisły będą mieli okazję zrewanżować się BIG, ale już na miejscu. Dziś organizatorzy DreamHack Open Sevilla ogłosili nazwy sześciu zaproszonych ekip i jedno z nich trafiło właśnie do Illuminar Gaming. Oprócz Polaków wyróżnienie powędrowało do CR4ZY, North, GODSENT, Tricked i Gambit Youngsters. Łącznie osiem drużyn stanie do rywalizacji o pulę nagród wynoszącą 100 tysięcy dolarów. Impreza zaplanowana jest na 13-15 grudnia w lokalnym FIBES.

Pełna lista uczestników DreamHack Open Sevilla 2019:

BIGMovistar RidersCR4ZYNorth
Tricked EsportsGODSENTGambit YoungstersIlluminar Gaming