Illuminar zagra o mistrzostwo UCC Summer Smash; adwokacik o krok od awansu do ECS Pinnacle Cup - IzakTV

Illuminar zagra o mistrzostwo UCC Summer Smash; adwokacik o krok od awansu do ECS Pinnacle Cup

Przed polskimi formacjami dziś bardzo ważne spotkania. Illuminar Gaming podejmie Tricked w walce o tytuł UCC Summer Smash, natomiast adwokacik zawalczy z BLUEJAYS o awans do ECS Pinnacle Cup.

Spotkanie Illuminar planowo miało odbyć się już miesiąc temu, jednak organizatorzy przełożyli je na dużo późniejszy termin. Jeżeli Polacy zdołają pokonać HUNDENa i spółkę, to zdobędą 18 000$ i tytuł mistrzowski w tej lidze. Do teraz nie wiadomo, w jakim składzie wystąpi duńska formacja, ponieważ kilka dni temu Johannes “b0RUP“ Borup został zakontraktowany przez Heroic. Tym samym nasz rywal najprawdopodobniej wystąpi bez swojego najsilniejszego ogniwa, chyba że organizator nakaże im dokończyć rozgrywki w starym składzie.

Adwokacik, czyli najlepszy polski miks, po wczorajszym zwycięstwie nad STOMPem i spółką, jest o krok od awansu do Pinnacle Cup, z którego niedaleko już do ligi ECS. Aby jednak tego dokonać, nadwiślański skład musi dziś sobie poradzić w starciu z bałkańskim BLUEJAYS. Nasi rodacy są w tym starciu faworytami, aczkolwiek rywala nie wolno lekceważyć. Zwycięzca dołączy do BIG, Espada, Se7en i Ambush i głównym turnieju eliminacyjnym.

Harmonogram spotkań Polaków na dziś:

UCC Summer Smash

ECS Season 8 Europe Pinnacle Cup Qualifier #3

 

Powiązane posty

Organizacja Casemiro zaprezentowała nowy skład CS:GO!

mantuu i spółka zmierzą się z Astralis w drugim dniu BLAST Premier Spring Groups

BLAST: G2 króluje w grupie A!