iNETKOXTV ponownie wygrywa 500$

Całkiem dobrze w showmatchach rozgrywanych w ramach Gauntlet: Fight for the Crown radzą sobie zawodnicy iNETKOXTV. Polacy w czwartkowym spotkaniu nie oddali mapy Gambit Academy, ponownie zgarniając nagrodę pieniężną.

Wybór pierwszej mapy przypadł Gambit Academy. Rosyjski skład wybrał cobblestone i to właśnie tam rozpoczęła się rywalizacja pomiędzy obiema ekipami. iNETKOXTV zaczęło grę po stronie broniącej, co wyszło im na dobre. Po wyrównanym początku, Polacy o”djechali” oponentom, wygrywając połowę 11:4. Po zmianie stron jednak podopieczni “easy’ego” i “saja” zaczęli mieć coraz większe problemy. Akademia Gambitu konsekwentnie odrabiała straty i dopiero w 30. rundzie ich marsz po korzystny wynik został ostatecznie zatrzymany.

Na mirage również nie brakowało emocji. Alexander “lamp” Noviy i spółka nie zamierzali oddać mapy bez walki, stawiając bardzo duży opór faworyzowanym rywalom. Jako terroryści tzw. “młode koxy” wygrały połowę tylko jedną rundą, co oznaczało, że wynik wciąż zostaje sprawą otwartą. Polscy zawodnicy po stronie CT wzięli się jednak w garść, odskakując oponentom i nie doprowadzając ponownie do nerwowej końcówki.

iNETKOXTV – Gambit Academy 2:0 (16:14 – cobblestone, 16:9 – mirage)