IzakTV

Strona główna » innocent: “Podczas przerwy wakacyjnej postaram się jak najbardziej zadbać o swoje zdrowie psychiczne”

innocent: “Podczas przerwy wakacyjnej postaram się jak najbardziej zadbać o swoje zdrowie psychiczne”

Autor: Marcin Kapusta

Odejście Kamila “KEia” Pietkuna, wczorajszy spadek z ESEA Premier – za Anonymo Esports bardzo burzliwy okres. Swojego rozczarowania nie krył jeden z graczy, Paweł “innocent” Mocek! 

Anonymo Esports przeżywa obecnie najgorszy okres w swojej krótkiej historii. Pierwszego dnia lipca Kamil “KEi” Pietkun poprosił o przesunięcie na ławkę rezerwowych, a wczoraj ekipa Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego spadła z przedsionka Pro Ligi do ESEA Advanced. Z tego też względu ostatnią sytuację skomentował jeden z Anonimowych, Paweł “innocent” Mocek.

Koniec sezonu dla nas i bolesny, jak nigdy upadek na koniec. Nie mam co się rozpisywać szczerze mówiąc, oprócz tego, że pomijając nasze oczywiste drużynowe rozbicie, to samemu od dwóch miesięcy nie istnieje jako gracz i jako człowiek. Wiem, że dałem z siebie wszystko i to był mój maks na ten moment, a nie wygląda on dobrze. Nigdy nie byłem w takiej sytuacji, więc jest to dla mnie nowe. Przerwę wakacyjną postaram się spędzić inaczej niż zwykle i zadbać jak najbardziej o swoje zdrowie psychiczne, bo to nie są już żarty.” – zakomunikował za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Nie ma się co dziwić, że Paweł zmaga się z problemami natury psychicznej. Reprezentanci Anonymo Esports mieli ambicję występować w topowym tierze, jednak skończyło się na jednorazowym wydarzeniu, jakim był Flashpoint. Ponadto od następnego sezonu nie zobaczymy ich w przedsionku Pro Ligi, a w trzecim szczeblu rozgrywkowym, czyli ESEA Advanced. Przed nimi przerwa wakacyjna, która będzie trwała do 15 sierpnia. Miejmy nadzieję, że na serwery wrócą zregenerowani i zmotywowani do osiągania wyznaczonych celów.