IzakTV

Strona główna » [AKTUALIZACJA] Izak i Smith zostają WICEMISTRZAMI Twitch Rivals! Do zwycięstwa zabrakło 1 fraga

[AKTUALIZACJA] Izak i Smith zostają WICEMISTRZAMI Twitch Rivals! Do zwycięstwa zabrakło 1 fraga

Autor: Mateusz Lechowicz

Piątkowa rywalizacja drużyny Izaka i Smitha podczas Twitch Rivals Warzone kończy się finalnie miejscem drugim. Polak i Rosjanin pomimo zdobycia takiej samej liczby punktów jak liderzy musieli niestety uznać wyższość rywali. Zadecydowała tutaj suma wygranych gier. 

[AKTUALIZACJA 29.10.2020]

Decyzją administratorów Twitch jest przyznanie pierwszego miejsca ex aequo z drużyną GaGOD!

Z jednej strony smutek, z drugiej wielka radość. Do wygranej zabrakło niewiele, bardzo niewiele. Izak i Smith praktycznie od początku rywalizacji narzucali swoje tempo, przodując w oficjalnym rankingu. Początek rywalizacji rozpoczął się od zajęcia 9 miejsca i zdobyciu 29 zabójstw. Dobry start zrzucił ciężar stresu i kolejne gry wyglądały już tylko lepiej. Cztery kolejne gry poskutkowały wygraniem wszystkich z nich i możemy tylko gdybać, jak wyglądałby ranking, gdyby nie wyrzucenie Izaka z serwera podczas drugiej gry. Potyczkę udało się wygrać, jednak ten jeden frag mógł być na wagę złota i pozwolić streamerom wygrać całe rozgrywki. Kibice, jak i Izak i Smith nie mają jednak powodów do narzekania. Świetna gra podczas pierwszej fazy eliminacji pozwoliła im zdobyć potrzebną przewagę nad resztą stawki, a finałowa gra również nie poszła gorzej. Pierwsze miejsce i 42 zdobyte eliminacje zagwarantowały wzbogacenie się o 12,500$. Dodatkowo największa ilość zdobytych fragów, a także inne bonusy pozwoliły dołożyć do wygranej dodatkowe 5,000$.

Mały niesmak jednak pozostanie. O finalnym wyniku zdecydował regulamin, który nie był do końca przemyślany. Team GaGOD i Team IzakOOO zdobyli łącznie 344 punkty i finalnie zdecydować musiała ilość zwycięstw ogółem. Izak i Smith posiadali ich o jedną mniej, jednak regulamin podawał, że o zwycięstwie decyduje ilość wygranych gier w pierwszej fazie rywalizacji, a tam Team IzakOOO miał ich więcej! Sam Piotr przez dłuższy czas pisał z adminami na temat całej sytuacji, jednak końcowo nic nie udało się wskórać. Tym sposobem rywale zdobyli 20,000$ triumfując w jesiennym wydaniu Twitch Rivals.

Należy także wspomnieć o pozostałych Polakach biorących udział w turnieju. Team Miniuwa z Legendarym w składzie zajęli 6 miejsce, przegrywając zaledwie o jednej punkt. Natomiast drużyna Wojciecha ‘Łozo’ Łozowskiego również nie popisała się najgorzej, zajmując 40 miejsce w turnieju.

Oficjalne wyniki, jak i tabelę z liczbą punktów wszystkich drużyn możecie znaleźć pod tym linkiem. Dokładne wyniki Izaka możecie natomiast zobaczyć [TUTAJ].