Izak i spółka wygrywają pierwszy mecz na ASUS ROG Join The Republic Challenge 2019!

Autor: Michał Maćkowski

Można powiedzieć, że udał się rewanż za poprzednią edycję ASUS ROG Join The Republic Challenge. Ekipa pod wodzą Piotra “Izaka” Skowyrskiego pokonała szwedzką drużynę i już jutro powalczy o awans do fazy pucharowej.

Runda pistoletowa wpadła na konto Polaków, jednak to ekipa dowodzona przez Markusa  “pronaxa” Wallstena szybko odpowiedziała i prowadziła aż 5:1. W dobrym momencie obudzili się nasi rodacy, którzy zaczęli czytać grę przeciwników, co pozwoliło im wrócić do spotkania i wygrać pierwszą połowę 8:7.

Po zmianie stron rozpoczęła się dominacja drużyny Piotra “Izaka” Skowyrskiego, która prowadziła już 14:8. Jednak do gry zaczęli wracać Szwedzi, lecz powrót przerwały im problemy techniczne przy stanie 14:10. Po dłuższej przerwie polska drużyna z dobrze grającym “Tygrysem z Fordonu” wygrała 16:10 i już jutro powalczy o awans do fazy pucharowej. Przeciwnikiem będzie wygrany meczu pomiędzy fl0m a HOUNGOUNGAGNE.

Team Izakooo vs Team pronax – 16:10 (Mirage)