IzakTV

Strona główna » IZAK skomentuje Mistrzostwa Świata 2018

IZAK skomentuje Mistrzostwa Świata 2018

Autor: Michał Maćkowski

Podczas wczorajszej porannej audycji w radiu weszło.fm Piotr “izak” Skowyrski poinformował, że skomentuję cztery spotkania podczas zbliżających się mistrzostw świata w piłce nożnej.

Już dwunastego czerwca rozpocznie się najważniejsza piłkarska impreza, w której udział wezmą trzydzieści dwie drużyny narodowe. Piłkarskie święto tym razem zawita do Rosji i rozegrane zostanie w aż jedenastu miastach, w tym stolicy kraju Moskwie. W porannej audycji znany streamer oraz komentator esportowy Piotr “izak” Skowyrski powiedział, że na zbliżającym się turnieju skomentuje cztery spotkania, z czego na dwa ma polecieć do Rosji.

Piotr już miał okazję współpracować z Telewizją Polską, kiedy to skomentował wraz z Maciejem Iwańskim Puchar Konfederacji. Wtedy transmisja, którą mogliśmy oglądać na stronie internetowej, cieszyła się tak dużym zainteresowanie, że TVP miało ogromne problemy z utrzymaniem strony. Na ten moment nie wiemy jakie mecze skomentuje Piotrek, lecz mamy nadzieję, że będą to spotkania z udziałem polskiej reprezentacji.