IzakTV

Strona główna » izak skomentuje najbliższego Majora! Fantasyexpo wykupiło prawa do transmisji w ośmiu krajach

izak skomentuje najbliższego Majora! Fantasyexpo wykupiło prawa do transmisji w ośmiu krajach

Autor: Michał Maćkowski
Izak Hot16challenge

Wiemy coraz więcej na temat zbliżającego się wielkimi krokami Majora w Sztokholmie! Polską transmisję przygotuje Fantasyexpo, co oznacza, że z pewnością jednym z komentatorów będzie Piotr “izak” Skowyrski.

Wielu fanów czeka na najbliższego Majora, bowiem rok temu ze względu na pandemię najważniejszy turniej dla graczy CS:GO po prostu nie mógł się odbyć. Teraz wiele na to wskazuje, że rozgrywki odbędą się zgodnie z planem.

Polska agencja gamingowa Fantasyexpo postanowiła wykupić prawa do transmisji w ośmiu krajach: Polsce, Litwie, Łotwie, Czechach, Słowacji, Estonii, Bułgarii oraz Rumunii. To oznacza, że kibice z tych krajów otrzymają komentarz w swoim rodzimym języku i nie będę musieli przenosić się przykładowo na angielską transmisję.

Co ważne dla polskich kibiców, Fantasyexpo przygotuje także transmisję w naszym języku i jednym z komentatorów na pewno będzie Piotr “izak” Skowyrski, który współpracuje z wyżej wymienioną agencją i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych komentatorów w Polsce. Pełną obsadę transmisji poznamy nieco później.

Nieprzerwanie staramy się coraz wyżej zawieszać sobie poprzeczkę, a projekt przygotowania transmisji w ośmiu językach, i to z tak prestiżowego turnieju, z pewnością jest dla nas przeskokiem na kolejny poziom. Projekt ten stanowi duże wyzwanie nie tylko dla naszego studio, ale dla całego teamu, współpracującego z naszymi partnerami czy z mediami. – mówi Krzysztof Stypułkowski, Co-Founder of Fantasyexpo

Należy w tym miejscu przypomnieć, że w 2017 roku PGL zorganizowało także Majora w Polsce, a dokładnie w Tauron Arenie. Wtedy za polską transmisję także odpowiedzialna była polska agencja – Fantasyexpo, przed którą teraz nieco większe wyzwanie.

Na ten moment nie wiemy, czy podczas PGL Major Sztokholm 2021 będziemy mieli okazję oglądać polską drużynę lub jakiegokolwiek Polaka w międzynarodowej formacji. Na ten moment może się wydawać, że najbliżej gry na najważniejszym turnieju CS:GO są reprezentanci Anonymo.

Najbliższy Major odbędzie się w stolicy Szwecji pomiędzy 23 października a 7 listopada. O pulę dwóch milionów dolarów powalczą łącznie dwadzieścia-cztery drużyny.