IzakTV

Strona główna » Izako Boars i M1 EDEN walczą o awans do ESEA Premier

Izako Boars i M1 EDEN walczą o awans do ESEA Premier

Autor: Krzysztof Sarna

ESEA, ESEA i jeszcze raz ESEA… To właśnie w takich rozgrywkach rywalizować będą dzisiaj polskie drużyny. A konkretnie Izako Boars oraz M1 EDEN, ponieważ one walczą o awans do zmagań z serii “Premier”.

Faza play-off 36. sezonu ESEA Advanced trwa w najlepsze. Wczoraj niestety nie powiodło się los kogutos w ćwierćfinale górnej drabinki, przez co ta ekipa spadła do dolnej. Dzisiaj natomiast ujrzymy grę Izako Boars i M1 EDEN.

Całe zamieszanie rozpocznie się stosunkowo późno, bo o godzinie 17:00. Wtedy na serwerze zameldują się “Dziki”, które w ramach ćwierćfinału górnej drabinki zmierzy się z GROND. IB we wtorek w pierwszej rundzie pokonało rezultatem 2:0 Lyngby Vikings. Natomiast Rosjanie po trzech mapach poradzili sobie z Lilmix. Kirill “SoLb” Simagin i spółka aktualnie zajmują 97. lokatę w światowym rankingu HLTV, podczas gdy podopieczni Bartosza “Hypera” Wolnego sześćdziesiątą druga.

W nieco gorszej sytuacji znajduje się M1 EDEN, który o 20:30 rozpocznie mecz w pierwszej rundzie dolnej drabinki. Dominik “fanatyk” Barkiet wraz z kompanami nie poradzili sobie w pierwszym starciu, ale nie ma się co dziwić. Przeciwnik był zdecydowanie lepszy, a mówimy tu przecież o Movistar Riders. Dziś natomiast Polacy zmierzą się z MNA, które jednak nie zajmuje żadnej lokaty w zestawieniu HLTV. Warto także dodać, że po drugiej stronie grał będzie Oskar “oskarish” Stenborowski. 23-latek i koledzy natomiast przegrali z EC Kyiv. 

Harmonogram piątkowych spotkań polskich zespołów prezentuje się następująco:

17:00 | Izako Boars vs. GROND – BO3

20:30 | M1 EDEN vs. MNA – BO3 [Transmisja]