IzakTV

Strona główna » Izako Boars Ladies w najlepszej czwórce Ambush Female Autumn Cup

Izako Boars Ladies w najlepszej czwórce Ambush Female Autumn Cup

Autor: Paweł Wilk

Niewiele zabrakło, a dziewczyny z Izako Boars Ladies cieszyłyby się z gry w finale Ambush Female Autumn Cup, a być i może ze zwycięstwa w całych rozgrywkach. Niestety Hania “Haniaa” Pudlis wraz z koleżankami przegrały w półfinale z Galaxy Racer Female, późniejszymi zwyciężczyniami zawodów.

W internetowych rozgrywkach wzięły udział aż cztery pełne rodzime składy, a także 90s bots z Julią “bullet girl” Kurzyńską na czele. Niestety tylko dwie drużyny były w stanie awansować do fazy pucharowej, a na dodatek HaLKoooo odpadło już w pierwszej rundzie z Galaxy Racer. Białoczerwonego honoru broniły za to dzielnie dziewczyny z Izako Boars, które po wygraniu grupy C spotkały się w ćwierćfinale z TH2CC. Europejski miks nie był w stanie zagrozić Polkom na Nuke’u, który zakończył się wynikiem 16:8. W półfinale na ekipę Hanii czekało dużo trudniejsze, bo w trzymapowym starciu na dziewczyny czekał mecz z Galaxy Racer Female z Klaudią “klaudią” Beczkiewicz.

Polki nieźle rozpoczęły, ponieważ na Nuke’u wygrały 16:13. Niestety później brylowały już tylko reprezentantki organizacji z Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Triumfatorki letniej edycji najpierw wygrały na Inferno 16:5, a później, równie łatwo, sięgnęły po triumf 16:7 na Duście2. Dla Beczkiewicz i koleżanek był to udany wieczór, bo chwilę później pokonały w finale NOFEAR5 2:0 i zgarnęły główną nagrodę 1 000 euro.

Końcowa klasyfikacja Ambush Female Autumn Cup prezentuje się następująco:

1.Galaxy Racer Female – 1 000 €
2.NOFEAR5 – 500 €
3-4.Izako Boars Ladies, Vodafone Giants Red
5-8.TH2CC, HaLKoooo, Fragbox Female, Project C,
9-12.Ambush Female, Arcane Wave, pride, CPH Flames Female
12-16.RISE, 90s bots, Percivux, High Coast Female