IzakTV

Strona główna » Izako Boars z pierwszym zwycięstwem na Winner of the Future 2017

Izako Boars z pierwszym zwycięstwem na Winner of the Future 2017

Autor: Michał Maćkowski

Po bardzo jednostronnym spotkaniu drużyna Izako Boars zdobywa pierwsze punkty na Winner of the Future 2017. Przeciwnikiem “Dzików” był zespół bruto500.

 

Od początku meczu Izako Boars pokazywało wyższą klasę od przeciwnika. Polacy, zaczynając po stronie broniącej na mapie Mirage wygrali aż dziewięć rund z rzędu. Pierwsza połowa jednak nie zakończyła się do zera, lecz wynikiem 12:3. Druga część meczu to przegrana runda pistoletowa przez “Dzików”, którzy w szybki sposób odpowiedzieli zakupując lepszy ekwipunek. Reszta potyczki to ponownie pewna dominacja naszej brygady, która nie pozwoliła już na żadną rundę przeciwnikom, wygrywając 16:4.

Izako Boars vs. bruto500

  • Mirage 16:4 

 

 

Już dziś o godzinie 15:00 organizacja Piotra „izaka” Skowyrskiego stoczy kolejny bój z serbską formacją PSYCHOACTIVE w trybie best of 1. Czy będzie równie łatwy jak ten pierwszy? Wszystkie pojedynki można obejrzeć tutaj.

Zwycięstwo zapewni ekipie Kamila “kamila” Kamińskiego awans do kolejnej fazy rozgrywek i przybliży ich do zgarnięcia 2 500 dolarów. Przypominamy, że niedawno do zespołu dołączył Mateusz “Morfan” Świętochowski, jak widać po pierwszym starciu – była to dobra zmiana.