Izako Boars wygrywa z HAVU i przegrywa z pro100 w ramach ESEA MDL

Autor: Michał Maćkowski

Nawet dobry dzień mieli dzisiaj zawodnicy Izako Boars, którzy najpierw pokonali HAVU, a potem po wyrównanym pojedynku przegrali na pro100. Obydwa spotkania rozegrane zostały w ramach ligi ESEA MDL.

Zawodnicy Izako Boars po dwóch roszadach pokazują się z naprawdę dobrej strony. Najpierw “Dziki” podejmowały HAVU. Spotkanie, które rozegrane zostało na Nuke od samego początku było kontrolowane przez polskich graczy, którzy po stronie broniącej zmiażdżyli rywala, oddając tylko dwa punkty. Po zmianie stron podopieczni Bartosza “Hypera” Wolnego również pozwolili swoim rywalom tylko na dwa punkty i szybko zakończyli swój pierwszy pojedynek wynikiem 16:4.

Izako Boars vs Havu – 16:4 (Nuke)

Drugi mecz także został rozegrany na Nuke, jednak tym razem na zespół pro100. Tutaj tak dobrze gra polskim zawodnik się nie układała. Gracze Izako Boars zdołali wygrać rundę pistoletową, lecz chwilę później przegrali rundę force rywala. Niestety to był zły prognostyk, ponieważ nasi rodacy oddali jeszcze siedem kolejnych punktów. Przy stanie 1:8 ekipa Macieja “Luza” Bugaja zdołała jeszcze zdobyć trzy punkty, a pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 4:11. Przejście do antyterrorystów odmieniło grę polskiej formacji, która wróciła do spotkania i miała nawet szanse wygrać w regulaminowym czasie gry. Niestety w ostatniej rundzie dobrym wejściem popisali się gracze pro100, którzy doprowadzili do dogrywki.

Pierwsza doliczone rundy ponownie nie wyłoniły nam zwycięzce, a żadna z drużyn nie chciała odpuścić. Jednakże w drugiej dogrywce pro100 zaczęło miażdżyc Izako Boars, które nie potrafiło nic zrobić i przegrało spotkanie wynikiem 22:18.

Izako Boars vs pro100 – 22:18 (Nuke)