IzakTV

Strona główna » Izako Boars wystąpi na GamerLan

Izako Boars wystąpi na GamerLan

Autor: Patryk Głowacki

GamerLan ogłosił kolejną drużynę, która w Rzeszowie powalczy o zwycięstwo w Kinguin GamerLan. Do stawki turnieju dołączyli gracze Izako Boars.

 

Podopieczni Piotra “izaka” Skowyrskiego to jeden z najnowszych projektów na polskiej scenie CS:GO. Choć drużyna powstała niedawno, to jednak w jej szeregach znajdują się doświadczeni gracze, co szybko przełożyło się na wyniki zespołu. “iBoars” zajęło m.in. 2. miejsce podczas Lets’ Play Częstochowa oraz wciąż jest w grze w walce o mistrzostwo Polski.

Karol “repo” Cybulski i spółka już niedługo będą mieli szanse odnieść kolejny sukces. Formacja przyjęła bowiem zaproszenie na Kinguin GamerLan. Jest to drugi ogłoszony uczestnik zawodów, gdyż już wcześniej swój udział w zmaganiach potwierdzili gracze Samsung4Gamers by INETKOX.

Kinguin GamerLan odbędzie się w dniach 10-11 czerwca w Millenium Hall w Rzeszowie. Pula nagród turnieju wynosi 15 000 złotych. Wciąż trwają kwalifikacje do głównej części zawodów. Więcej o tym, jak dołączyć do eliminacji, znajdziecie, wchodząc pod ten adres.