Izako Boars z świetnym startem w LOOT.BET Season 3

Autor: Kamil Kowala
IEM Katowice 2021

Popularne “Dziki“ znakomicie rozpoczęły trzeci sezon rozgrywek od LOOT.BET. Pierwsze zwycięstwo w turnieju Polacy odnieśli w starciu z The Final Tribe.

Batalia rozpoczęła się na wyborze naszych rodaków, czyli Trainie. Tam o dziwo świetnym startem w natarciu popisali się rywale ze Skandynawii. Ich dominacja nie trwała jednak długo, ponieważ od stanu 6:1 do końca połowy udało im się zdobyć tylko jedno oczko. Dzięki temu Izako Boars po zmianie stron rozpoczynało swój atak z przewagą. Prowadzenie Patitka i spółki zostało szybko stracone, ale jeszcze szybciej odbudowane. Świetne wejścia pozwoliły Polakom utrzymać się z przodu i dowieźć wynik do końca.

Po krótkiej przerwie zawodnicy wrócili na serwer, aby powalczyć na Inferno. Tutaj nadwiślański skład nie pozostawił rywalowi żadnych wątpliwości co do tego, kto jest lepszy w tym spotkaniu. Polacy popisali się kapitalną obroną, w której nieoceniony udział miał Sebastian “NEEX“ Trela. Wykręcił on znakomity rating wynoszący 1.93 i ostatecznie okazał się najlepszym graczem całej serii. Na słowa uznania zasługuje jednak cała formacja, ponieważ każdy dołożył dziś swoją cegiełkę do triumfu.

Dla Izako Boars jest to pierwsze zwycięstwo w trzecim sezonie LOOT.BET. Teraz Polacy powalczą z drużyną posiadającą bilans 1-0.

Izako Boars vs The Final Tribe – 2:0

• Train – 16:12
  • Inferno – 16:5