IzakTV

Strona główna » Izako Boars zaproszone do ESL Mistrzostw Polski Jesień 2019

Izako Boars zaproszone do ESL Mistrzostw Polski Jesień 2019

Autor: Paweł Wilk

Ćwierćfinalista ostatniej edycji ESL Mistrzostw Polski będzie miał okazję poprawić swój wynik. W jesiennym sezonie zobaczymy zaproszone przez organizatora Izako Boars.

Będzie to jednak bardzo mocno odmieniona dywizja organizacji Piotra “Izaka” Skowyrskiego. W czerwcowym spotkaniu z PACT, przegranym 0:2, iB wystąpiło w składzie z Karolem “teckiem” Kapczyńskim i Mateuszem “mattym” Kołodziejczykiem. Dziś tych dwóch nazwisk w drużynie nie ma, a na dodatek ekipę opuścił Piotr “nawrot” Nawrocki, co powoduje, że Dziki ciągle nie mają kompletnego składu. Obecność Konrada “EXUSa” Jeńczenia i Macieja “Luza” Bugaja to spore wzmocnienie siły ognia, ale brak zgrania i pełnego treningu może odbijać się na formie i wynikach.

Do startego kolejnej edycji ESL Mistrzostw Polski pozostał niespełna tydzień. Obecnie na liście uczestników mamy dopiero połowę potwierdzonych zespołów. Wcześniej bezpośrednie zaproszenia przyjęli reprezentanci Aristocracy, PACT, natomiast psychasiada wywalczyło swoje miejsce przez internetowe eliminacje.