IzakTV

Strona główna » Izako Boars ze zwycięstwem, ale Wiślacy przegrywają w Domination League

Izako Boars ze zwycięstwem, ale Wiślacy przegrywają w Domination League

Autor: Krzysztof Sarna

Druga kolejka w wykonaniu polskich drużyn w ramach drugiego sezonu Domination League jest już za nami. Dziś obserwowaliśmy dwie z trzech Rodzimych drużyn. Izako Boars odnotowało zwycięstwo, ale Wisła Kraków musiała uznać wyższość forZe.

Zasadniczo formacje znad Wisły wyszły na przysłowiowe “zero”. No bo jedna porażka, a także jedno zwycięstwo. W przypadku Izako Boars sytuacja jest najlepsza spośród wszystkich trzech ekip, bo “Dzikom” brakuje tylko jednego triumfu do awansu do fazy pucharowej.

Czwartek rozpoczął się od porażki Białej Gwiazdy z forZe. Drużyna z Krakowa nie miała w ogóle o czym myśleć na Mirage’u wybranym przez zespół z regionu CIS. Na nim gracze Mariusza “Loorda” Cybulskiego ulegli do siedmiu. Gra zdecydowanie poprawiła się na następnej arenie, a więc Nuke’u. Polacy pokazali wielki charakter, bo z wyniku 8:14, czy też 12:15 doprowadzili do dogrywki. W niej musieli się też pomęczyć, ale finalnie wygrali ją rezultatem 19:16. O ostatecznej wiktorii musiał przesądzić Overpass. Na nim także Kuba “Markoś” Markowski i jego koledzy wyszli z opresji, ponieważ w pewnym momencie tracili do forZe dwanaście punktów (3:12), ale udało im się prawie że zremisować, bo pod koniec na tablicy wyników ukazało się 13:14. Na więcej Wiślaków nie było stać, bo przegrali 13:16, a cały pojedynek 1:2. Ich bilans natomiast w drugim sezonie Domination League wynosi 1-1, co oznacza, że potrzebują dwóch zwycięstw, by awansować do fazy play-off.

Natomiast Izako Boars pokonało MAD Lions. Starcie to wystartowało na Mirage’u, którego podyktowali Polacy. Przez większość tej lokacji wszystko prezentowało się należycie, bo “Dziki” wygrywały 14:6. Niebezpiecznie zaczęło się robić po pięciu odsłonach, kiedy przewaga ta zmalała tylko do trzech punktów przewagi (11:14). Na całe szczęście “Lwy” niczego więcej nie dokonały, przez co po pierwszej lokacji to Daniel “STOMP” Płomiński i jego kompani mogli cieszyć się z prowadzenia. Na Overpassie natomiast było prawie że podobnie, z tym że wielkich przebłysków ze strony 82. siły świata nie było. Przegrała ona 12:16, a całe zawody 0:2. IB ma aktualnie bilans w postaci dwóch wygranych, co oznacza, że potrzebuje jeszcze tylko jednej wygranej do awansu. 

Czwartkowe wyniki polskich drużyn prezentują się następująco:

Wisła All iN! Games Kraków 1:2 forZe – Mirage 7:16, Nuke 19:16, Overpass 13:16

Izako Boars 2:0 MAD Lions – Mirage 11:16, Overpass 12:16