Izako Boars zwycięża z ad hoc w LOOT.BET Season 3

Autor: Paulina Szymak

Dobiegł końca kolejny mecz w ramach LOOT.BET Season 3. Tym razem Izako Boars stanęło w szranki z ad hoc.

Z początku mecz wydawać się mogło należał do zawodników z Niemiec, gdyż od razu zgarnęli oni na swoje konto pistoletówke, a następnie idąc za ciosem kolejną rundę. Odpowiedź Polaków była natychmiastowa, gdyż również udało im się zwyciężyć dwie rundy, jednak to ad hoc postanowiło wysunąć się na spore prowadzenie dokładając do swojej punktacji kolejne pięć oczek (7:2). Dziki nie miały jednak zamiaru odpuścić i dzięki sprawnej obronie, najpierw dogoniły przeciwników, aby następnie zakończyć pierwszą połowę jednopunktową przewagą (8:7).

Zmiana stron znów rozpoczęła się od wygrania pistoletówki przez graczy z Niemiec, lecz Izako Boars wiedzione dobrą passa z pierwszej połowy mapy de_dust2 po raz drugi w tym spotkaniu wyszło na prowadzenie, tym razem jednak definitywnie wyższe (14:9). Chociaż mogłoby się wydawać, że Polacy są na prostej drodze do wygrania pierwszego pojedynku, musieli niestety oddać jeszcze trzy oczka ad hoc, by w końcu zwyciężyć wynikiem 16:12.

Train w przeciwieństwie do pierwszej mapy był zdecydowanie jednostronny. Już od samego początku zawodnicy Izako Boars zdominowali przeciwników zgarniając aż sześć oczek z rzędu. Chociaż ad hoc w końcu udało się zdobyć długo wyczekiwany, pierwszy punkt ich radość nie trwała długo, bo NEEX i spółka od razu dołożyli kolejne cztery rundy do swojego wyniku (11:1). Przed zmianą stron niemiecki team zdobył się już tylko na jeden punkt i jak się później okazało, był to ich ostatni punkt w tym spotkaniu, gdyż po zmianie stron polskie Dziki zakończyły mecz wynikiem 16:2.

Izako Boars – 2:0 – ad hoc
de_dust2 – 16:12
de_train – 16:2