IzakTV

Strona główna » Jak poradzi sobie “nowe” Virtus.pro? Sprawdzamy ofertę STS na EPICENTER 2019

Jak poradzi sobie “nowe” Virtus.pro? Sprawdzamy ofertę STS na EPICENTER 2019

Autor: Michał Maćkowski

Już jutro wystartuje turniej EPICENTER 2019, gdzie swój debiut będą mieli nowi reprezentanci Virtus.pro. My natomiast przyjrzymy się, jakie szansę na zwycięstwo mają gracze z Kazachstanu oraz reszta stawki.

EPICENTER 2019 to jeden z dwóch ostatnich dużych turniejów, jakie będziemy mieli okazję oglądać w tym roku. Turniej zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ w Moskwie swój debiut zaliczą nowi gracze Virtus.pro, którzy przenieśli się z AVANGAR. Zwycięstwo Kazachów na całych zawodach przez bukmacherów STS zostało wycenione na 17,50, a faworytem do zgarnięcia trofeum i 250 000$ są gracze Evil Geniuses z kursem 4,25.

Pierwszy dzień EPICENTER 2019 rozpoczniemy od zmagań grupy A, gdzie zawody zainaugurują gracze Vitality z EHOME. Tutaj oczywiście zdecydowanym faworytem do zwycięstwa są Francuzi,  którzy na turniej przygotowywali się na bootcampie. W drugim spotkaniu do gry wkroczy Natus Vincere, które zmierzy się z Heroic. Na zwycięstwo ekipy Aleksandra “s1imple” Kostylieva kurs wynosi 1,25.

Drugi dzień zmagań rozpoczną reprezentanci Evil Geniuses. Amerykański zespół zmierzy się z forZe. Natomiast następnie do gry wkroczą reprezentanci Virtus.pro, którzy stawią czoła zwycięzcą cs_summit 5, czyli mousesports. Na Kazachów kurs wynosi 2,90.

EPICENTER odbędzie się 17-22 grudnia w Moskwie, a osiem zespołów powalczy o pół miliona dolarów. Wszystkie mecze z tego wydarzenia możecie obstawić tutaj.