IzakTV

Strona główna » Jak wyglądał sierpień na polskim Twitchu? Król pozostał ten sam!

Jak wyglądał sierpień na polskim Twitchu? Król pozostał ten sam!

Autor: Michał Maćkowski
Twitch

Za nami wakacje, a to oznacza także podsumowanie sierpnia na polskim Twitchu, na którym i tak działo się naprawdę sporo. Król pozostał na swoim tronie, a w najlepszej dziesiątce znalazły się nowe twarze. 

Sierpień na polskim Twitchu był naprawdę gorący, a to dzięki między innymi Xayoo, który powrócił na chwilę, bijąc wszystkie możliwe rekordy.  To jednak król pozostał ten sam, uciekając swojemu rywalowi dosyć znacznie w liczbie obejrzanych godzin.  Jak co miesiąc dzięki Streamerzy.pl dzielimy się z Wami podsumowaniem miesiąca.

No i tak królem polskiego Twitcha pozostał Ewroon, który ponownie zjadł konkurencję, transmitując w dużej mierze Grand Theft Auto 5. W sierpniu streamera oglądano przez ponad 700 000 godzin, a sam Kamil transmitował swoje poczynania przez prawie dziewięć pełnych dni. Co ciekawe na drugim miejscu uplasował się Xayoo, który jedną transmisją zapewnił sobie praktycznie wszystkie rekordy na polskim Twitchu. Przypomnijmy, że Marcina oglądało ponad 190 000 osób jednocześnie, co pozwoliło na przebicie poprzedniego rekordu, który należał do Piotra “izaka” Skowyrskiego z turnieju CS:GO.

Przeczytaj więcej – TO JEST NIEPOJĘTE! XAYOO POBIŁ REKORD POLSKI NA TWITCHU!

W najlepszej dziesiątce nie brakuje debiutantów, bowiem najlepszą trójkę zamknął pisicela i jego przygody w GTA RP. W lipcu streamer znajdował się na 26 miejscu, a teraz udało mu się przeskoczyć aż na podium za takimi potentatami jak Xayoo czy Ewroon. Co ciekawe pisicela nie jest jedynym debiutantem w najlepszej dziesiątce i nie zaliczył największego awansu. O dwadzieścia osiem miejsce i na piąte miejsce awansował Remsua, który także kojarzony jest z GTA 5 RP. Pełne TOP 10 ale i więcej ciekawych informacji znajdziecie tutaj.

Sierpień do udanych może także zaliczyć Kasix, która zajęła pierwsze miejsce jeżeli chodzi o polskie streamerki. Kasia odjechała znacznie swoim koleżankom, szczególnie pod względem średniej i najwyższej liczby widzów, którzy oglądali ją jednocześnie. Drugie miejsce za sierpień zapewniła sobie MRS_HONEY, a podium zamknęła YUNA. Pełna statystyki u Pań znajdziecie tutaj.

Miesięczne rankingi streamerów, ale nie tylko znajdziecie na stronie Streamerzy.pl