IzakTV

Strona główna » Jaki będzie skład półfinałów? Sprawdzamy ofertę STS-u na Worlds 2019

Jaki będzie skład półfinałów? Sprawdzamy ofertę STS-u na Worlds 2019

Autor: Kamil Kowala
Worlds 2019

Już dziś w samo południe końca dobiegnie długie wyczekiwanie przed ćwierćfinałami Worlds 2019. Przed nami niezwykle ciekawe pojedynki, a dziś sprawdzimy, co na ich temat sądzą bukmacherzy STS-u.

W pierwszej potyczce zobaczymy ubiegłorocznych mistrzów, czyli Invictus Gaming, w pojedynku z Griffin. IG to na pewno nie jest ta sama drużyna, co dwanaście miesięcy temu. Potwierdzenia nie trzeba szukać daleko, w końcu Chińczycy nie są nawet faworytem dzisiejszego starcia. Kurs na Invictus wynosi 2.15, zaś na ich przeciwników 1.70. Jeżeli ktoś szuka większej wygranej, to warto pokusić się o wytypowanie Koreańczyków z handicapem -1.5. W takie sytuacji włożona suma mnożona byłaby ze współczynnikiem 2.33.

Podobnie szacowane są szanse w drugiej batalii przewidzianej na dziś. Pierwsza z trzech europejskich formacji, czyli fnatic, podejmie FunPlus Phoenix. Brygada Martina “Rekklesa“ Larssona w fazie grupowej dokonała niemożliwego i po niemrawym starcie w drugiej części pokonali każdego. Czy ich kapitalna forma z poprzedniego etapu będzie miała przełożenie na półfinał? Jeżeli ktoś tak uważa, to każda zainwestowana złotówka w przypadku zwycięstwa pomarańczowych zostanie pomnożona 2.24 raza. Nieco niższy jest kurs na przeciwników graczy ze Starego Kontynentu- 1.65.

Niedziela rozpocznie się od bitwy z tylko jednym scenariuszem. Ciężko upatrywać w Splyce faworyta w potyczce z SK Telecom T1, co więcej, mało prawdopodobny jest scenariusz, w którym koreańska potęga oddaje rywalowi, chociażby jedną mapę. Te słowa zdają się potwierdzać wyliczenia STS-u, ponieważ jeżeli kompania Lee ­“Fakera“ Sang-Hyeoka zwycięży 3:0, to stawki zwycięskich zakładów będą mnożone przez 1.40.

Najlepsze na koniec? Dla nas wydaje się, że tak. Późnym popołudniem do akcji wreszcie wkroczy G2 Esports z Marcinem Jankosem Jankowskim na czele. Końcówka fazy grupowej w wykonaniu europejskiej siły zasiała wśród kibiców lekką niepewność. Mimo to przed starciem z DAMWON drużyna reprezentująca organizację Carlosa ocelote’a Rodrigueza jest faworytem. W przypadku triumfu drużyny naszego rodaka, portfele odważnych rosły będą ze współczynnikiem 1.75. Bardziej opłacalne jest jednak przewidywanie czarnego scenariuszu- kurs na graczy z Korei Południowej wynosi 2.08.

Całą ofertę na Worlds 2019 znajdziecie na stronie STS-u.