IzakTV

Strona główna » Jakie są najlepsze gry multiplayer?

Jakie są najlepsze gry multiplayer?

Autor: Partner serwisu

Gry multiplayer cieszą się coraz większą popularnością. Jest to doskonała propozycja do spędzenia wolnego czasu z grupą znajomych. Na rynku pojawiają się coraz to nowsze tytuły, które wzbudzają niesłabnące zainteresowanie wśród graczy na całym świecie. Warto zapoznać się z najciekawszymi możliwościami.

Gry multiplayer, na które warto zwrócić uwagę

Jak wspomniano wcześniej, na rynku dostępne jest naprawdę wiele tytułów gier typu multiplayer, w które można grać w większych ekipach. Rywalizując z innymi, rozgrywka staje się ciekawsza i bardziej emocjonująca.

Mówiąc o grach multiplayer, warto rozpocząć od absolutnej klasyki, czyli np. od gry typu League of Legends. Jest to absolutny hit na całym świecie. Kolejno na liście najpopularniejszych tytułów można też znaleźć Teamfight Tactics, Valorant czy Legends od Runeterra. Fanom gier typu multiplayer z pewnością nie są także obce takie tytuły jak: Apex Legends, GTA V, Red Dead Redemption II itd. Wielu graczy bardzo dobrze bawi się przy Minecrafcie, Battlefieldzie, czy Call of Duty. Możliwości jest naprawdę wiele, a z każdym rokiem przedstawiane są nam kolejne premiery gier, o których każdy gracz powinien usłyszeć.

Gry sieciowe typu multiplayer

Wiele godnych polecenia gier, jest dostępnych za darmo w Internecie. Ciekawym przykładem może być Call of Duty Warzone. Jest to bardzo ciekawa gra, która rozgrywa się w oparciu o wielką mapę przedstawiającą wschodnią Europę. Można powiedzieć, że jest to zespołowa walka o przetrwanie. Wszyscy gracze mogą brać udział w rozgrywce całkowicie za darmo. Z pewnością warto, zapoznać się z tą możliwością.

Kolejną ciekawą grą jest Warframe. Jest to gra polegająca na tym, że należy kierować przedstawicielami starożytnej rasy, która jest zamknięta w specjalnej powłoce. Podczas rozgrywki należy rozwijać różne umiejętności i walczyć z bossami.

Bardzo popularnym tytułem, z którym spotkał się chyba każdy fan gier typu multiplayer jest “Word of Tanks“. Gra opiera się na jeżdżeniu czołgami i strzelaniu do przeciwników. Można dobierać określony rodzaj amunicji, a także celowa w określone punkty, można też wybierać najbardziej pasujące pojazdy. Każdy detal ma duże znaczenie podczas rozgrywającej się bitwy. Rozgrywka grupowa jest o wiele lepsza, ponieważ najlepiej działają zasadzki na wroga, stworzone przez zgraną ekipą.

Nie sposób nie wspomnieć o grze “Path of Exile“. Jest to gra, która ma swój niepowtarzalny charakter i mnóstwo zalet. Produkcję bez wątpienia wyróżnia bardzo duża swoboda w rozwijaniu swojego bohatera. Cała rozgrywka ma miejsce, w niezwykle mrocznym klimacie, co dodatkowo wpływa na emocje, które towarzyszą graczom. Grając całą ekipą, można zebrać grupę śmiałków i zapolować na wszechobecne demony.

Na koniec warto wspomnieć o płatnej grze sieciowej, na którą z pewnością warto zwrócić uwagę, czyli Tom Clancy’s – The Division. Gra osadzona jest w czasie pandemii w Nowym Yorku i polega na prawdziwej walce o rewelacyjne łupy jak np. najlepsze karabiny, pistolety maszynowe, snajperki, czy inne, nowoczesne gadżety, które ułatwiają walkę z hordami przeciwników. W drugiej części gry, dodano jeszcze mapę Manhattanu, w którym także dużo się dzieje, a przeciwnicy są jeszcze trudniejsi.

Gdzie szukać informacji i recenzji najlepszych gier?

Miłośnicy gier typu multiplayer z pewnością powinni zapoznać się ze stroną Ekspert.Ceneo.pl. Można znaleźć tam wiele ciekawych informacji i nowinek ze świata gamingu. Szczegółowe opisy i recenzje premierowych gier, poradniki na temat sprzętu gamingowego to tylko część informacji jakie prawdziwemu graczowi uda się tam znaleźć.