IzakTV

Strona główna » Jakie są typy na nadchodzący 13. Sezon ESL Pro League?

Jakie są typy na nadchodzący 13. Sezon ESL Pro League?

Autor: Krzysztof Sarna

Już dzisiaj wracamy do rozgrywek ESL Pro League. Po przerwie zainaugurujemy 13. Sezon tychże zmagań. Z tego względu warto przyjrzeć się profesjonalnym zawodom esportowym. Jak esport, to eWinner, a więc zobaczmy, co przygotował bukmacher, a przygotował sporo!

Zawody ESL Pro League rządzą się tym, że zawsze dostarczają wielu emocji, wszak mierzą się w nich praktycznie same najlepsze ekipy. Już na samym starcie warto nakreślić, że turniej jest podzielony na cztery grupy liczące po sześć zespołów. Dziś ujrzymy trzy pojedynki ze zbioru A.

12:00 | Complexity vs. FunPlus Phoenix – BO3

Trzeba przyznać, że wydarzenie rozpocznie się stosunkowo wcześniej, bo już o godzinie 12:00. Wówczas do walki stanie Complexity i FunPlus Phoenix. Valentin „poizon” Vesilev i spółka nie mają za sobą dobrego okresu, ponieważ nie awansowali do głównego turnieju IEM Katowice z fazy Play-In, w której przegrali z NiP-em i mousesports. Z kolei FPX wraca po miesięcznej przerwie, wszak ostatni raz 19. siłę świata widzieliśmy 10 lutego. Jednak ten okres był bardzo owocny dla Asgera „Farliga” Jensena i kolegów, którzy wygrali pierwszą edycję Snow Sweet Snow. Bukmacherzy typują jednak na zwycięstwo Complexity, bowiem kurs na tę ekipę wynosi 1.54, podczas gdy na Funplus Phoenix 2.32.

15:30 | Heroic vs. Renegades – BO3

Następnie dojdzie do spotkania z udziałem Heroic i Renegades. Obie formacje raczej nie są zadowolone ze swoich ostatnich występów, bo Duńczycy zaprezentowali się zdecydowanie poniżej oczekiwań na IEM Katowice 2021, gdzie uplasowali się na 9-12 miejscu. W dodatku doszło do przetasowań w składzie, w którym Johannes „b0RUP” Borup i Nikolaj „niko” Kristensen  przeszli na ławkę rezerwowych. Natomiast w ich miejsce pojawili się Rasmus „sjuush’ Beck i Ismail „refrezh” Ali. Nie można zatem wymagać nie wiadomo czego od formacji ze Skandynawii, bo czasu na wspólny trening raczej nie było dużo. Jeśli mówimy o Renegades, to „Kowboje” zajęły ten sam rezultat co Heroic, ale w fazie Play-In minionego katowickiego wydarzenia. Faworytem do zwycięstwa nadal pozostaje ekipa z Danii, na którą mnożnik wynosi 1.16, a na Australijczyków 4.60.

19:00 | BIG vs. OG – BO3

Na zakończenie poniedziałku ujrzymy prawdziwy crem de la crème. Swoje siły sprawdzą reprezentanci OG oraz BIG. Te dwie drużyny ostatnio także nie pokazywały się najlepiej, czego dowodem jest 13-16 lokacja w obu przypadkach na IEM Katowice. W dodatku w drużynie Mateusza „mantuu” Wilczewskiego miała miejsce zmiana, wskutek której Nathan „NGK” Schmitt pojawił się na ławce rezerwowych. Na ten moment w składzie pojawił się Nikolaj „niko” Kristensen. Natomiast Johannes „tabseN” Wodarz wraz z kolegami znajdują się obecnie na siódmej lokacie w światowym rankingu HLTV. Wydaje się, że to niemiecko-turecki kolektyw wygra ten mecz, ponieważ każda postawiona złotówka będzie mnożona razy 1.41. W przypadku zwycięstwa OG przelicznik wynosi 2.70.

Nie możemy także zapomnieć o nowej innowacji, którą wprowadził eWinner. Jest to coś, co na pewno każdemu przypadnie do gustu. Mowa tu o promocji „Esport bez podatku”. Tłumaczyć tu raczej niczego nie musimy, ponieważ sama nazwa już mówi, o co chodzi. Jednak aby zagrać bez dodatkowych opłat, musimy spełnić pewne warunki, a są nimi:

– Musimy posiadać minimum trzy zdarzenia na kuponie;

– Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na naszym kuponie musi wynosić 1.20 (Cały kupon nie ma minimalnego kursu);

– Na kuponie mogą znajdować się tylko wydarzenia esportowe.

Wszystkie szczegółowe informacje na temat tej promocji znajdziecie pod tym odnośnikiem.

Przypomnijmy, że sponsorem strategicznym portalu IzakTV jest eWinner, na którym możecie obstawiać wszystkie mecze z finałów BLAST Premier, a także wiele więcej. Jeżeli zarejestrujecie się z tego linku, to otrzymacie zwrot nawet do 155 złotych za pierwszy zakład. Więcej informacji o promocji możecie znaleźć tutaj.