IzakTV

Strona główna » Jakie zestawienia esportowców chcielibyśmy ujrzeć na FAME MMA?

Jakie zestawienia esportowców chcielibyśmy ujrzeć na FAME MMA?

Autor: Krzysztof Sarna

Występ Piotra “Izaka” Skowyrskiego w cage-u FAME MMA obudził esportowe środowisko. Z tej racji warto bardziej pofantazjować i przyjrzeć się starciom z udziałem osób gier komputerowych, które z pewnością za elektryzowałyby publikę. 

Chyba każdy z nas lubi sobie pofantazjować. My również lubimy to robić, a więc postanowiliśmy stworzyć kilka zestawień walk, które esportowych person chcielibyśmy ujrzeć na gali FAME MMA. 

Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs. …

Na występ pashyBicepsa raczej wszyscy czekamy. Gdyby nie kontuzja pleców Jarząbkowskiego, tak istniała spora szansa, że 32-latek zawalczyłby na FAME MMA 9 w walce wieczoru przeciwko Patrykowi “KIZO” Wozińskiemu. Jednak każdy, kto obserwuje poczynania Jarka przede wszystkim na Instagramie, mógł dostrzec, że ten człowiek po prostu kocha sport i praktycznie codziennie robił z tym coś związanego. Niejednokrotnie oglądaliśmy snajpera na salkach z treningami, jeżdżącego na rowerze, czy też biegającego. Znakiem zapytania natomiast pozostaje przeciwnik, wszak “papito” na scenie zatargów raczej nie ma. Zanosi się na to, że jeśli doszłoby to starcia, byłoby to w przyjaznej i sportowej atmosferze. 

Maciej Opielski vs. Mateusz “Sówek” Kowalczyk

Nie od dziś wiadomo, że rywalizacja między organizacjami ma miejsce. W Polsce również możemy to dostrzec, mimo że w mediach nie tak często. Jednak kiedy już to zauważymy, to można stwierdzić, że nie jest tak ciekawie. Pomysłem na walkę mógłby być ten z udziałem dwóch CEO przewodnich organizacji na polskiej scenie. Barwy x-kom AGO miałby reprezentować Maciej Opielski, a po drugiej stronie związany z Anonymo Esports stanąłby Mateusz “Sówek” Kowalczyk. Panowie mieli już okazję dojść do wymiany zdań, co obrazują poniższe zdjęcia.

Paweł “byali” Bieliński vs. Oleksandr “s1mple” Kostyliev

Mimo że przez zdecydowanie większą część społeczności sytuacja uważana jest za naciąganą, to czemu by nie pomarzyć. Starcie Pawła “byaliego” Bielińskiego i Oleksandra “s1mple’a” Kostylieva wydawałoby się fajną opcją. Dla zawodników, którzy kiedyś mieli okazję mierzyć się na serwerach, nadszedłby moment fizycznego starcia. I jako takiego konfliktu nie ma, tak pewnego razu Polak powiedział, że nie chce grać z Ukraińcem w FPL-u.

Kuba “KubiK” Kubiak vs. Maciej “Morgen” Żuchowski 

Na scenie komentatorskiej ze sobą są od lat, a przez wielu uważani za jeden z najlepszych duetów komentatorskich. Znani przede wszystkim z niesamowitego poczucia humoru i dostarczania dobrej jakości rozrywki podczas transmisji. Na mikrofonie ciężko wyłonić tego “lepszego”, ale w oktagonie raczej ktoś musi wygrać. Dlaczego więc nie zmierzyć się w braterskiej atmosferze?

fot. ESL

Tomasz “exhie” Tuszko vs. Piotr “peet” Ćwikliński

Mimo że peet nie jest już aktywny w środowisku esportowym i zakończył swoją karierę, tak, jeśli mówimy o fantazjowaniu, to fajnie byłoby ujrzeć go wraz z exhiem. A skąd taki pomysł? Jeśli jeszcze nie wiecie, to już spieszymy z odpowiedzią. Musimy cofnąć się w czasie do 4 lutego 2018 roku, kiedy miał miejsce Ecenter Copernicup w Toruniu. Wówczas przed meczem SEAL Esports a KOPUNIO doszło do krótkiej wymiany zdań pomiędzy zawodnikami, który prezentuje film poniżej.