IzakTV

Strona główna » Jednak bez polskiej trójki w ENCE?

Jednak bez polskiej trójki w ENCE?

Autor: Michał Maćkowski

Dosyć niespodziewane wieści obiegły światową scenę CS:GO. Według raportu neL’a z 1pv nowym zawodnikiem ENCE nie zostanie Polak, a zawodnik z Czarnogóry.

Nie tego się spodziewali polscy fani CS:GO! Wielu kibiców czekało na potwierdzenie transferu kolejnego polskiego gracza do ENCE. Niestety według najnowszych wieści, nie będziemy widzieć polskiej flagi obok zespołu Pawła “dychy” Dychy, ponieważ do drużyny zamiast jednego z naszych rodaków ma dołączyć gracz z Czarnogóry – Pavle “Maden” Bošković.

W poprzednim tygodniu fanów ENCE obiegła informacja, że na ławkę rezerwową przesunięty został  Joonas “doto” Forss. Fiński zawodnik reprezentował barwy organizacji od 2020 roku, kiedy to wypełnił dziurę po Janim “Aerialu” Jussili. Co jednak ważniejsze, do składu, w którym już teraz oglądamy dwóch polskich zawodników, miał dołączyć kolejny gracz znad Wisły, jednak według najnowszych wieści, tak się najprawdopodobniej nie stanie.

Przeczytaj więcej – Szykują się zmiany w ENCE! doto siada na ławce rezerwowych

Według informacji jakimi podzielił się dziennikarz portalu 1pv – neL nowym zawodnikiem ENCE ma zostać gracz z Czarnogóry – Pavle “Maden” Boškovi, który z ławki rezerwowej FunPlus Phoenix przeniesie się do fińskiej organizacji. Raport informuje, że zmiana została już potwierdzona w zespole, więc kwestią czasu jest oficjalne ogłoszenie Czarnogórca nowym reprezentantem ENCE.

Jeżeli wszystkie informacje się potwierdzą, to skład ENCE będzie wyglądał następująco:

  • Marco “⁠Snappi⁠” Pfeiffer
  • Lotan “Spinx” Giladi
  • Paweł “⁠dycha⁠” Dycha
  • Olek “⁠hades⁠” Miśkiewicz
  • Pavle “Maden” Bošković
  • Eetu “⁠sAw⁠” Saha (trener)