IzakTV

Strona główna » Jednak CS! JUGi stand-inem Complexity podczas BLAST Premier Global Finals 2020

Jednak CS! JUGi stand-inem Complexity podczas BLAST Premier Global Finals 2020

Autor: Krzysztof Sarna

Jakob “⁠JUGi⁠” Hansen to zawodnik, o którym ostatnio mogliśmy sporo usłyszeć. Duńczyk miał przejść na Valoranta, jednak już niedługo wraz z Complexity zagra na światowych finałach BLAST Premier. 

O JUGim mogliśmy usłyszeć wcale nie tak dawno. Pierwotnie chodziły pogłoski o niejakich testach Duńczyka w Liquid, ale do sekcji Valoranta. Najzwyczajniej w świecie chyba nic z tego nie wyszło. Z kolei ostatnie dni to już plotki na temat zagrania z Complexity na BLAST Premier Global Finals 2020

23-letni Duńczyk zastąpi kontuzjowanego Valentina “poizona” Vasileva, który już od ponad miesiąca przestał grać z Complexity. To właśnie dlatego podczas finałów IEM Global Challenge w składzie mogliśmy zobaczyć Otta “ottoNd” Sihvo. JUGi w barwach amerykańskiej organizacji będzie odgrywał rolę snajpera. 

Dla JUGiego to świetna okazja, by z powrotem dać o sobie znać. Zeszły rok dla zawodnika ze Skandynawii raczej nie należy do tych z serii “udanych”.  Hansen zaliczył krótki epizod w Astralis, jednak nie osiągnął niczego wielkiego pod banderą rodzimej organizacji.

Complexity walkę o triumf BLAST Premier Global Finals rozpocznie już w środę, 20 stycznia. Wówczas dwunasta ekipa świata stawi czoła wiceliderowi światowego rankingu HLTV – Vitality. Dzisiaj także poznaliśmy harmonogram nadchodzących zawodów.

Skład Complexity na BLAST Premier Global Finals 2020 prezentuje się następująco:

  • 🇩🇰Benjamin “⁠blameF⁠” Bremer
  • 🇩🇰Kristian “⁠k0nfig⁠” Wienecke
  • 🇦🇺Justin “⁠jks⁠” Savage
  • 🇺🇸William “⁠RUSH⁠” Wierzba
  • 🇩🇰Jakob “⁠JUGi⁠” Hansen – zmiennik
  • 🇬🇧Jamie “⁠keita⁠” Hall – trener