IzakTV

Strona główna » JUGi zostanie jednak przy CS-ie? Duńczyk rzekomo przechodzi testy w Complexity

JUGi zostanie jednak przy CS-ie? Duńczyk rzekomo przechodzi testy w Complexity

Autor: Krzysztof Sarna

Według Polish leaks Jakob “JUGi” Hansen jest testowany przez Complexity. W zespole powstała luka przez problemy zdrowotne Valentina “poizona” Vasileva.

Ostatnim dotychczasowym spotkaniem poizona było ćwierćfinałowe spotkanie z FURIĄ podczas DreamHacka Masters Winter. Pojedynek ten miał miejsce 4 grudnia. Po tym jednak zawodnik z Bułgarii odsunął się od składu, a problemem miały być problemy zdrowotne. Niestety do tej pory nie udało się powrócić snajperowi, przez co organizacja musi szukać zmiennika. Podczas IEM Global Challenge tym był Otto “ottoNd” Sihvo. Przeszkodą dla Complexity jest także udział w globalnych finałach BLAST Premier 2020, które starują już 19 stycznia. Czasu zostało już niewiele, a stand-ina trzeba znaleźć.

Jak donosi Polish leaks, zawodnik ze Skandynawii jest aktualnie testowany przez Complexity w celu zastąpienia poizona. Co z tego wyjdzie? Na to musimy ostatecznie poczekać.

Hansen w przeszłości reprezentował barwy takich organizacji jak Heroic, OpTic Gaming czy North. Ostatnim pracodawcą 23-latka było Astralis, jednak był to krótki epizod, z którego sam Duńczyk nie jest zadowolony. Przygoda z najlepszą ekipą świata zakończyła się ostatniego dnia lipca 2020 roku. Może to już najwyższy czas, by powrócić do rywalizacji?

Warto wspomnieć, że jeszcze kilka dni temu mogliśmy usłyszeć od Jarka “DeKaya” Lewisa o testach JUGiego w Teamie Liquid, ale nie chodziło o Counter-Strike’a. Duńczyk rzekomo był przymierzany, ale do ekipy Valoranta. Nie wiadomo jednak co miało się wydarzyć po drodze, a także jaki był ostateczny rezultat badań.

Jeżeli JUGi pomyślnie przejdzie testy, to skład Complexity będzie prezentował się następująco:

  • 🇩🇰Benjamin “blameF” Bremer
  • 🇺🇸William “RUSH” Wierzba
  • 🇩🇰Kristian “k0nfig” Wienecke
  • 🇦🇺Justin “jks” Savage
  • 🇩🇰Jakob “JUGi” Hansen
  • 🇬🇧Jamie “keita” Hall – trener