IzakTV

Strona główna » Juliano wraz z koleżankami w nowej organizacji. Originem zwerbowane przez XSET

Juliano wraz z koleżankami w nowej organizacji. Originem zwerbowane przez XSET

Autor: Paweł Wilk

Jedna z czołowych damskich drużyn Counter-Strike: Global Offensive zmienia barwy. Zawodniczki występujące do tej pory pod tagiem Originem związały się z amerykańską organizacją XSET.

Drużyna Julii “juliano” Kiran w 2020 roku wzięła udział w trzech turniejach dla pań i zanotowała trzy zwycięstwa. Zaczęło się w kwietniu, gdy jako WeRunThisPlace dziewczyny wygrały Ambush Female Invitational. W drugiej połowie roku już jako Team Originem europejski miks wygrywał Galaxy Racer Female Invitational oraz DreamHack Showdown Summer 2020, które oprócz nagrody finansowej zagwarantowało udział w grudniowym DreamHack Open December 2020, które będzie dobrą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności na tle męskich składów. Obecnie na liście uczestników mamy potwierdzony udział Movistar Riders i sAw.

Mamy nadzieję, że uda nam się zacząć osiągać dobre wyniki w turniejach z męskimi drużynami, gdzie chcemy udowodnić, że się rozwijamy i że jesteśmy w stanie rywalizować z mężczyznami z tieru 2 lub 3 – powiedziała Anastasia “⁠kr4sylya⁠” Khlobystina, nowa zawodniczka XSET.

Nowy skład XSET prezentuje się następująco:

  • Zainab “⁠zAAz⁠” Turkie
  • Julia “⁠juliano⁠” Kiran
  • Michaela “⁠mimi⁠” Lintrup
  • Petra “⁠Petra⁠” Stoker
  • Anastasia “⁠kr4sylya⁠” Khlobystina