IzakTV

Strona główna » junior rozstał się z FURIĄ

junior rozstał się z FURIĄ

Autor: Krzysztof Sarna
junior

Rozdział pt. “FURIA i Paytyn “junior” Johnson” został zakończony. Organizacja postanowiła zakończyć współpracę z Amerykaninem, która okazała się wielkim zawodem. Miał być przełom, ale tak naprawdę transfer ten okazał się fiaskiem.

junior w szeregi FURII dołączył 13 stycznia 2021 roku. Został on wykupiony z Triumph. Jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem tego ruchu kadrowego wiele się o nim mówiło w samych superlatywach. Rzeczywistość jednak zweryfikowała, a gracz po roku może już pakować walizki.

Walizki Amerykanin mógł pakować jednak o wiele wcześniej, ponieważ na ławkę rezerwowych brazylijskiej organizacji został przesunięty 3 czerwca ubiegłego roku. Johnson na dobrą sprawę niczego z FURIĄ nie osiągnął. Jeśli mówić by o największych dokonaniach, to tymi był półfinał trzynastego sezonu ESL Pro League oraz wicemistrzostwo cs_summit 8 dla Ameryki Północnej. 

Dziękuję wszystkim za spędzony czas w FURII. Nieustannie będziecie moją rodziną i zawsze doceniam wsparcie, jakie wszyscy mi dawali – czytamy na Twitterze 21-latka.

Po przejściu na rezerwę FURIA jednak nie stawała juniorowi na drodze, tak więc ten rywalizował z Bad News Bears na zasadzie wypożyczenia. Z tym zespołem udało mu się pięciokrotnie wygrać rozgrywki spod szyldu ESEA Cash Cup, a także Fragadelphia 15. 

Przypomnijmy, że aktualny skład FURII prezentuje się następująco:

  • Andrei “⁠arT⁠” Piovezan
  • Yuri “⁠yuurih⁠” Santos
  • Kaike “⁠KSCERATO⁠” Cerato
  • André “⁠drop⁠” Abreu
  • Rafael “⁠saffee⁠” Costa
  • Nicholas “⁠guerri⁠” Nogueira – trener