Jurassic World Evolution ostatnim darmowym tytułem w tym roku na Epic Games Store - IzakTV

Jurassic World Evolution ostatnim darmowym tytułem w tym roku na Epic Games Store

fot.jurassicworldevolution.com

I tak promocja od Epic Games Store dobiegła końca. Ostatnia gra, czyli Jurassic World Evolution dostępna jest przez następne 24 godziny dla wszystkich użytkowników platformy.

Koniec darmówek w tym roku od Epic Games Store. Świąteczno-noworoczna promocja dobiegła końca, a ostatnim darmowym tytułem w tym roku jest Jurassic World Evolution, które możecie odebrać do jutra do godziny 17. Cała promocja nie zrobiła wielkiego szału, jednak jest kilka tytułów, które warto wyróżnić. Użytkownicy platformy przez ostatnie piętnaście dni do swoich kont mogli przypisać m.in. takie tytuły jak: Cities: Skylines, Stranded Deep czy grę twórców Diablo, czyli drugą część Torchlight.N

Na sam koniec Epic Games Store udostępnił za darmo Jurassic World Evolution, czyli grę opartą na filmie z 2015 roku. Produkcja Frontier Developments polega na zarządzaniu parkiem, w którym znajdują się dinozaury, opracowane na podstawie technologii, umożliwiającej odtworzenie ich DNA. W grze musimy prezentować dinozaury i dbać o bezpieczeństwo zwiedzających. Tytuł możecie odebrać tutaj.

Przypominamy, że cały czas każdy z Was ma możliwość uzyskania kuponu na zakupy na Epic Games Store o wartości 40 złotych. Promocja trwa aż do siódmego stycznia, a więcej informacji na ten temat możecie znaleźć tutaj. Jednak kolejnej darmowej gry za darmo w ramach aktualnej jeszcze świąteczno-noworocznej promocji nie zobaczymy.

Powiązane posty

pasha już dziś wystąpi w HEJT PARKU!

Esportowcy i nie tylko grają z WOŚP – Przegląd aukcji

Epic Games otwiera swoje studio w Polsce!