IzakTV

Strona główna » Już dzisiaj AGO zmierzy się z PACT-em o ostatnie miejsce w półfinale ESL MP

Już dzisiaj AGO zmierzy się z PACT-em o ostatnie miejsce w półfinale ESL MP

Autor: Krzysztof Sarna
x-kom AGO

Pierwszy z dwóch weekendów poświęconych play-offom wiosennych ESL Mistrzostw Polski dobiega końca. Dzisiaj poznamy ostatniego półfinalistę, a wyłoni go pojedynek AGO z PACT-em. 

Wczoraj z ESL Mistrzostwami Polski pożegnała się Wisła All iN! Games Kraków, która przegrała z x-kom AGO, stąd też obecność “Jastrzębi” w dzisiejszym meczu. Z kolei MAD DOG’S PACT przegrało z HONORIS w finale drabince wygranych, ale ma jeszcze szansę na dostanie się do ostatecznej czwórki.

Spotkanie, o którym dzisiaj mowa, to trzecia i zarazem ostatnia runda drabinki przegranych. Dla uczestników, o których już wcześniej wspomnieliśmy, będą to zawody dosłownie o wszystko, bo wygrany będzie o krok od dostania się do wielkiego finału, a przegrany będzie musiał odstawić takie marzenia na bok. Starcie AGO kontra PACT rozpocznie się dokładnie o godzinie 18:00. Kiedy ostatni raz te drużyny się mierzyły, a było to dokładnie 22 marca i również w ramach ESL Mistrzostw Polski – wówczas lepiej wyszli Karol “rallen” Rodowicz i jego koledzy. “Jastrzębie” pokonały PACT 2:0 wygrywając najpierw Nuke’a rezultatem 16:6, a później Inferno 16:10. 

I trzeba przyznać, że faworytem dzisiejszych zawodów jest AGO, które wedle rankingu HLTV jest najlepszym zespołem w kraju. Jednak przemawiają za tym także wczorajsze wyniki, bo PACT co prawda wygrało mapę przeciwko HONORIS, ale po dogrywce. Z kolei dwie następne stały pod znakiem formacji Wiktora “TaZa” Wojtasa i Filipa “NEO” Kubskiego po zostały wygrane kolejno do pięciu i czterech. Natomiast podopieczni Mikołaja “miNIroxa” Michałkówa wygrali z Wisłą najpierw po dogrywce, a później 16:11.

18:00 | x-kom AGO vs. MAD DOG’S PACT [Transmisja