IzakTV

Strona główna » Kapitalny powrót drużyny byali’ego! Jutro zagrają o zamknięte kwalifikacje do EPICENTER!

Kapitalny powrót drużyny byali’ego! Jutro zagrają o zamknięte kwalifikacje do EPICENTER!

Autor: Piotr Ossowski

To był bardzo dobry wieczór dla mix-u byali’ego. Ekipa internazionale po świetnym powrocie wygrała z Ambush 16:14.

Dziś rano social media obiegła informacja o tym, że Paweł “byali” Bieliński i Krzysztof “stark” Lewandrowski zagrają w międzynarodowym mixie w otwartych kwalifikacjach do turnieju EPICENTER. Internazionale wystąpiło w składzie:

  • Paweł “byali” Bieliński
  • Krzysztof “stark” Lewandrowski
  • Bugra “Calyx” Arkin
  • Kevin “HS” Tarn
  • Daniel “mertz” Mertz

Międzynarodowy mix początkowo przeszedł cztery rundy kwalifikacji by ostatecznie w ćwierćfinale podjąć Ambush. Stawka meczu była spora, bo zwycięzca trafiał do półfinału, który byłby rozgrywany w formacie BO3. Mapą wybraną przez obie drużyny było inferno. Początek był bardzo słaby dla internazionale. Zawodnicy całkowicie sobie nie radzili z drużyną Duńczyków. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 11:4, które grało po stronie CT. Sam byali komentował, że gra jako mix na drużyny na mapach inferno i nuke jest niezwykle trudna. Po zmianie stron, runda pistoletowa również padła łupem rywali internazionale. Mieliśmy wynik 13:4. Wtedy spotkanie całkowicie się odwróciło. Mix zaczął regularnie punktować, bezlitośnie wybijali swoich rywali. Powrót był naprawdę piękny, ekipa byali’ego i starka dała sobie odebrać do końca meczu zaledwie jeden punkt i ostatecznie po kapitalnym powrocie wygrała 16:14!

Już jutro internazionale zagra w półfinale otwartych kwalifikacji do EPICENTER ze zwycięzcą meczu SMASH vs Pierogi (polski mix – reiko, azizz, Zorineq, mepsoN, SAYN). Stawką będzie awans do zamkniętych kwalifikacji tego turnieju. Mecz zostanie rozegrany w formacie BO3 o godzinie 16:30. Samo spotkanie prawdopodobnie będzie można obejrzeć u samego byali’ego.

internazionale 16:14 Ambush – de_inferno