IzakTV

Strona główna » Katowice żyją esportem. IEM Katowice 2021 [ZDJĘCIA]

Katowice żyją esportem. IEM Katowice 2021 [ZDJĘCIA]

Autor: Krzysztof Sarna

IEM Katowice 2021 trwa w najlepsze. Jednak dla większości osób esportowego środowiska nie przebiega tak, jak te by tego chciały. Turniej odbywa się online, ale nie ma się czemu dziwić, wszak pandemiczna rzeczywistość jeszcze nie ustąpiła… Miasto jednak pokazało czym dla niego jest esport i mimo że w Spodku jest pusto, tak ten w ramach tradycji został udekorowany.

To już drugi IEM Katowice, na którym nie ma publiki. I o ile w ubiegłym roku rozgrywki jeszcze miały miejsce w Spodku bez udziału publiczności, tak w tym wszystko odbywa się w Internecie. Zapewne wielu z nas marzy już o tym, by rozsiąść się w arenie i pooglądać zmagania najlepszych zawodników na żywo. Do tego raczej jeszcze daleko, jednak stolica województwa śląskiego udowadnia, że można poczuć klimat i atmosferę imprezy nawet w dobie pandemii będąc w Katowicach. Jednak powiedzmy sobie szczerze. Nic nie odda klimatu wypełnionego po brzegi obiektu…

Spodek jak zwykle został przyozdobiony flagami i banerami, które prezentują się po prostu bardzo dobrze. Należą się wyrazy podziwu i szacunku skierowane zarówno do organizatorów wydarzenia, jak i władz miasta. Dekoracje prezentują się naprawdę świetnie i robią wrażenie. To właśnie takie ruchy dostarczają nam nadziei, że przykra rzeczywistość, która dotknęła cały świat kiedyś ustąpi, a my spotkamy się jak za starych, dobrych lat.

Nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki i zaryzykować stwierdzeniem: “Do zobaczenia za rok“.

Wszystkie niezbędne informacje o Intel Extreme Masters Katowice 2021 znajdziecie pod tym odnośnikiem.

Transmisję z polskim komentarzem zastaniecie pod tym odnośnikiem.

Z okazji IEM-u 2021 Katowice Spodek prezentuje się następująco:

Autorem zdjęć jest Krzysztof Sarna.