IzakTV

Strona główna » Każdy gra o swoje! Dziś w akcji Izako Boars, PACT, AGO i Anonymo

Każdy gra o swoje! Dziś w akcji Izako Boars, PACT, AGO i Anonymo

Autor: Krzysztof Sarna

Nie patrzymy i nie rozmyślamy nad tym, co było wczoraj. Z zaciekawieniem spoglądamy na dzisiejsze mecze polskich ekip. A w akcji będzie co oglądać, bo na serwerze zamelduje się Izako Boars, PACT, AGO oraz Anonymo.

Czwartek dla polskich zespołów rozpocznie się o godzinie 9:50, a konkretniej dla Izako Boars. Przed “Dzikami” dzisiaj bardzo trudne zadanie, ponieważ zagrają w starciu ekip z bilansem 1-2 w dziewiątym sezonie LOOT.BET-a. Przeciwnik także będzie wymagający, jednak z tej samej półki co IB, bo będzie to Copenhagen Flames. Drużyna z Danii wyprzeda podopiecznych Bartosza “Hypera” Wolnego o dokładnie osiem pozycji. IB znalazło się w aktualnej sytuacji po tym, jak przegrało z NAVI Junior i Fiend, a wygrało z OFFSET. Natomiast CF triumfowało nad Fiend, ale nie sprostało Movistar Riders i Young Ninjas. Wygrany tego starcia zagra w decydującym pojedynku, który premiowany będzie awansem do play-offów.

W tej samej sytuacji jest MAD DOG’S PACT, które o godzinie 13:20 podejmie Sangal. Drużyna z Polski jak na razie wygrała tylko z eXploit, a musiała uznać wyższość LDLC i Endpoint. Jeśli mówimy o Turkach, to ci pokonali Lilmix, ale przegrali z NAVI Junior, a także z powodu konfliktu turniejów zmuszeni byli oddać walkowera Anonymo Esports. Przed rozpoczęciem tych zawodów pretendentem do zwycięstwa jest Sangal, który aktualnie zajmuje 57. lokatę w światowym rankingu HLTV, podczas gdy Kacper “darko” Ściera i spółka dopiero  95.

Równo o 15:00 x-kom AGO podejdzie do decydującego meczu w grupie B w ramach turnieju BLAST Rising. “Jastrzębie” świetnie rozpoczęły te rozgrywki od zwycięstwa 2:0 z Astralis Talent, ale przegrały 1:2 z Copenhagen Flames, przez co ich dalsze losy wyjaśnią się już dzisiaj. Przeciwnik jednak nie jest jeszcze znany, ponieważ dopiero o godzinie 12:00 odbędzie się spotkanie pomiędzy Astralis a Tricked. Polacy rzecz jasna zmierzą się z wygranym tego pojedynku.

Na sam koniec czwartkowego dnia Anonymo Esports zagra o przetrwanie z Copenhagen Flames w pierwszym sezonie REPUBLEAGUE TIPOS. Trzeba przyznać, że Duńczycy dzisiaj się nagrają przeciwko Polakom. Sytuacja jednak obu tych drużyn we wcześniej wspomnianym turnieju nie jest korzystna, no bo porażka oznaczać będzie koniec zmagań. Z kolei zwycięstwo doprowadzi do decydujących zawodów, których zwycięzca przypieczętuje play-offy. 

Harmonogram czwartkowych spotkań polskich drużyn prezentuje się następująco:

9:50 | Izako Boars vs. Copenhagen Flames – BO3 [Transmisja]

13:20 | MAD DOG’S PACT vs. Sangal – BO3 [Transmisja

15:00 | x-kom AGO vs. zwycięzca meczu Astralis Talent vs. Tricked – BO3 [Transmisja]

17:00 | Anonymo Esports vs. Copenhagen Flames – BO3 [Transmisja]