IzakTV

Strona główna » Kiedy zadebiutuje FIFA 22? Poznaliśmy oficjalną datę!

Kiedy zadebiutuje FIFA 22? Poznaliśmy oficjalną datę!

Autor: Krzysztof Sarna

Po miesiącu delektowania się piłkarskimi mistrzostwami Europy nie ma już nic. Jest pustka. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Wczoraj dowiedzieliśmy się, kiedy dokładnie premierę będzie miała FIFA 22. 

To już wręcz tradycja, że co roku pojawia się nowa odsłona FIFY. Co więcej, premiery mają miejsce zawsze jesienią i nie inaczej będzie tym razem. A więc kiedy ukaże się FIFA 22? 1 października tego roku, a dostępna będzie wręcz na szeregu urządzeń. Mowa tu przecież o PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X, czy też Google Stadia. 

Promocja FIFY 22 ruszyła na dobre. Jeszcze kilka dni temu świat obiegła informacja, że to Kylian Mbappe pojawi się na okładce kultowego tytułu. Jednak teraz na dacie się nie kończy, bo z oficjalnego zwiastuna możemy jeszcze nieco wynieść. 

Przede wszystkim to, że ma pojawić się nowa technologia nosząca nazwę “HyperMotion”. Jednak już na samym starcie należy zaznaczyć, że zabraknie jej w wersji dla komputerów osobistych. A czym jest to całe HyperMotion? Ta technologia ma sprawić, że gra będzie sprawiała wrażenie jeszcze bardziej realistycznej. Takiej, jakbyśmy oglądali spotkanie ze stadionu. W ideę tą wliczają się m.in. stroje Xsens EA czy też algorytm uczenia maszynowego ML-flow, który ma się przekładać na ponad 4 tysiące nowych animacji.

Przy okazji warto też powiedzieć o plotkach, jakie towarzyszą FIFIE 22. W polskim komentarzu ma zabraknąć Dariusza Szpakowskiego. Legendę mikrofonu ponoć ma zastąpić Tomasz Smokowski, który swoim głosem będzie umilał rozgrywkę wraz z Jackiem Laskowskim.