Kinguin ze srebrem na Acer Predator Masters Season 3

Po prawie sześciogodzinnym półfinale z Rogue, przyszedł czas na finał BO5 z Gambit Gaming, którzy zaczynali z jedną mapą przewagi po awansie z górnej drabinki. Niestety, Polacy nie byli w stanie powalczyć i zakończyli swoją przygodę z turniejem na drugim miejscu.

Zaczęło się na Cobblestone po stronie antyterrorystów. Na nieszczęście Polaków Gambit Gaming zdominowało pierwszą połowę, nie dając “naszym” zbyt wiele do powiedzenia. Po wyniku 3:12 nastąpiła zmiana stron i choć “SZPERO” i spółka powalczyli jeszcze trochę, to Gambit szybko wróciło do gry i zamknęło tę mapę z rezultatem 7:16.

Następnie mecz przeniósł się na Dust2. Tutaj Team Kinguin radziło sobie zdecydowanie lepiej, gdyż do końca pierwszej połowy widniało 9:6. Wygrana “pistoletówka” zwiastowała zwiększenie przewagi nad przeciwnikami. A jednak – była to ostatnia wygrana runda przez ekipę z Polski. Do samego końca Gambit Gaming tasowało karty i zakończyli mapę Dust2 z rezultatem 10:16.

Biorąc pod uwagę, że zaczynali z jedną mapą przewagi, to cały wynik wyniósł 0:3. Zgarniają oni 25 000$ z puli wynoszącej 50 000$. Kinguin wraca do domu z 12 500$ w kieszeni.