Kinguin znów słabsze od MK

Ilekroć zawodnicy Kinguin próbują pokonać MK (ex-Orbit), tak zwykle spełza to na niczym. Nie inaczej było dzisiaj. Polacy odpadli w ćwierćfinale turnieju GG Masters.

Eliminacja Kinguin z turnieju rozpoczęła się na mapie Overpass, gdzie jeszcze mieliśmy nadzieję. Do przerwy nasi rodacy prowadzili 10:5 i pomimo nieco gorszej drugiej części starcia, to oni jako pierwsi domknęli to spotkanie z wynikiem 16:12.

Cache przyniósł już dużo gorsze rezultaty. Role się odwróciły i w pierwszej połowie pojedynku tabela wskazywała 11:4 dla MK. Niewiele pomogła tu zmiana stron i strona CT, gdyż Polacy uzyskali taką samą ilość punktów. Finalnie Cache zakończyło się słabym wynikiem 8:16.

Mecz miał się rozstrzygnąć na mapie Mirage. Kinguin walczyło i to całkiem nieźle – przynajmniej w pierwszej połowie, gdzie uzyskali dość satysfakcjonujący wynik 6:9. Po zmianie stron udało im się “ustrzelić” rundę pistoletową. Nie wystarczyło to jednak, bowiem ich przeciwnicy szybko zaczęli odrabiać. Bułgarzy szybko wyszli na prowadzenie i zakończyli to spotkanie z wynikiem 16:9, a cały mecz 2:1.

Oznacza to, że ex-Orbit odarło Team Kinguin z szans na grę z Team AGG w półfinale turnieju, w którego puli znajduje się 20 000 $.

To jednak nie koniec walki z MK. Dzisiaj o 17:00 czeka ich kolejny pojedynek, tym razem w ramach kwalifikacji do World Cyber Arena.