IzakTV

Strona główna » Klasyczne STAR WARS™ Battlefront™ już dostępne na GOG.COM

Klasyczne STAR WARS™ Battlefront™ już dostępne na GOG.COM

Autor: Marcin Skrętkowicz

Motywem przewodnim nadchodzącego tygodnia bez wątpienia będą Gwiezdne wojny. Z okazji majowego święta kultowego uniwersum, STAR WARS Battlefront™ (Classic, 2004) dołącza do katalogu GOG.COM.

Od bitwy o Naboo po bitwę o Endor, tryb kampanii w STAR WARS™ Battlefront™ pozwoli ci wcielić się w wojownika Republiki lub Imperium oraz stoczyć walki, od których wyników będą zależały dalsze losy galaktyki.

Z kolei w trybie Galactic Conquest mode masz do wyboru 20 postaci i 4 frakcje oraz możesz walczyć na lądzie, w powietrzu i przestrzeni kosmicznej. Masz też do swojej dyspozycji różnorodne pojazdy i 16 rozbudowanych map, w tym Bespin, Hoth czy Naboo.

STAR WARS Battlefront (Classic, 2004) jest już dostępne bez DRM z rabatem 15%, obowiązującym do 9 maja, do godziny 23:59.

Z okazji Dnia Gwiezdnych wojen przygotowaliśmy na GOG.COM również inne wyjątkowe okazje dla fanów uniwersum. Możesz wkroczyć na ścieżkę Dartha Revana w kultowym RPG akcji Star Wars™: Knights of the Old Republic (-65%), zostać Jedi w Star Wars: Jedi Knight II: Jedi Outcast™ (-65%), lub wziąć udział w zawodach ślizgaczy w Star Wars™ Episode 1: Racer (-40%).

Te i inne atrakcje czekają na wszystkich graczy na GOG.COM w promocji z okazji Dnia Gwiezdnych wojen, która potrwa do 9 maja, do godziny 23:59.