IzakTV

Strona główna » kNgV- dołączy do MIBR? Brazylijczyk otrzymał upragnioną wizę!

kNgV- dołączy do MIBR? Brazylijczyk otrzymał upragnioną wizę!

Autor: Kamil Kowala

Wiele spekulacji słyszało się ostatnimi czasy odnośnie piątego ogniwa MIBR. Dziś wszystkie zdaje się umilkły i pozostała jedna opcja. Vito “kNgV-“ Giuseppe wreszcie otrzymał wizę zezwalającą mu na przekroczenie amerykańskiej granicy i to on zdaje się prowadzić w wyścigu o fotel w bolidzie Made in Brazil.

To nie pierwszy raz, gdy brazylijska organizacja usiłowała pozyskać utalentowanego snajpera. Vito miał dołączyć do FalleNa i spółki już w styczniu tego roku. Wtedy jednak spekulacje na ten temat umilkły, głównie za sprawą problemów wizowych i nie do końca czystej karty zawodnika. Każdy przecież pamięta słynnego tweeta, którego w internecie zamieścił Giuseppe. Wielka burza wybuchła wtedy wokół jego nieokrzesanego charakteru, a wśród wielu niesmak pozostał do dziś. Sześć miesięcy temu zamiast kNgV– do składu MIBR dołączył felps(brany pod uwagę był także KSCERATO), który ze swoją posadą już się jednak pożegnał.

Teraz gdy Vito oficjalnie przeprosił za swoje słowa, a problemy ze wstępem na teren Stanów Zjednoczonych nie są już jego bolączką, transfer wydaje się nieunikniony. Przypomnijmy, że miejsce w drużynie nie tak dawno zwolnił niegdyś najlepszy gracz świata Marcelo “coldzera“ David. Tłumaczył on swoją decyzję narastającą frustracją z powodu kiepskich wyników i chęcią poszerzenia swoich horyzontów o nowe doświadczenia.

Zarówno INTZ, jak i MIBR wystąpią na zbliżającym się StarLadder Berlin Major. Ci drudzy ze względu na brak ostatniego elementu układanki do turnieju trenują ze swoim trenerem Wiltonem “zews“ Prado. Transfer na brazylijskim podwórku miałby dojść do skutku tuż po zakończeniu tego wydarzenia.

Domniemania transakcji zdaje się potwierdzać tweet zamieszczony przez Gabriela “FalleNa“ Toledo w odpowiedzi na informację o otrzymaniu wizy przez Vito. Równie dobrze może być to zwykły żart, ale cała społeczność twierdzi inaczej.

Jeżeli transfer dojdzie do skutku, skład MIBR wyglądał będzie następująco:

  • Gabriel “FalleN“ Toledo
  • Fernando “fer“ Alvarenga
  • Epitacio “TACO“ de Melo
  • Lucas “LUCAS1“ Teles
  • Vito “kNgV-“ Giuseppe
  • Wilton “zews“ Prado – trener