IzakTV

Strona główna » Kolejne hitowe starcia w ramach IEM Cologne 2021. Dziś w akcji zobaczymy m.in. Astralis, FaZe oraz Gambit!

Kolejne hitowe starcia w ramach IEM Cologne 2021. Dziś w akcji zobaczymy m.in. Astralis, FaZe oraz Gambit!

Autor: Marcin Kapusta

Przed nami kolejna dawka CS-owych emocji, którą zafunduje nam Intel Extreme Masters Cologne 2021. Dziś na serwerze ujrzymy m.in. Astralis, Gambit oraz FaZe Clan!

W piątkowe popołudnie część drużyn powalczy o “życie”. I to nie byle jakie, ponieważ na zagrożonej pozycji znalazły się m.in. mousesports oraz Liquid. Zarówno Myszy, jak i Amerykanie przegrali wczorajsze starcia, przez co dziś stoczą między sobą bój o utrzymanie w turnieju. O taką samą stawkę zagrają również reprezentanci Virtus.pro i compLexity Gaming. W międzyczasie rozegrają się spotkania premiowane awansem do play-offów. O 16:45 liderzy światowego rankingu HLTV z Gambit Esports podejmą ekipą Nicolaia “dev1ce’a” Reedtza. Z kolei trzy godziny później G2 Esports stanie w szranki z BIG. Niemcy na lanie prezentują się bardzo dobrze, co udowodnili w etapie Play-in, pokonując na swojej drodze OG Esports i rodaków ze Sprout.

Polecany artykuł: Pierwszy dzień fazy grupowej IEM Cologne 2021 za nami!

Dziś swój debiut w tegorocznym IEM-ie zaliczą dwie duńskie potęgi, Heroic oraz Astralis. Tkwiący w ogromnym kryzysie zespół Lukasa “gla1ve’a” Rossandera stawi czoła FaZe Clanowi. W tym samym czasie do akcji wkroczy także kolektyw prowadzony przez Caspera “cadiaNa” Møllera, który w teorii będzie miał utrudnione zadanie. Jeden z graczy otrzymał bowiem pozytywny wynik testu na COVID-19, przez co cała drużyna rozegra swój mecz na Team Spirit w pokojach hotelowych.

Piątkowy harmonogram spotkań Intel Extreme Masters Cologne 2021 prezentuje się następująco:

Mecze inauguracyjne grupy B
13:30🇩🇰 Astralis vs FaZe Clan 🇪🇺 – BO3Transmisja
13:30🇩🇰 Heroic vs Team Spirit 🇷🇺 – BO3Transmisja
Półfinały górnej drabinki grupy A
16:45🇷🇺 Gambit Esports vs NiP 🇸🇪 – BO3Transmisja
20:00🇩🇪 BIG vs G2 Esports 🇪🇺 – BO3Transmisja
Pierwsza runda dolnej drabinki grupy A
16:45🇪🇺 mousesports vs Team Liquid 🇺🇸 – BO3Transmisja
20:00🇷🇺 Virtus.pro vs compLexity 🇪🇺 – BO3Transmisja