IzakTV

Strona główna » Kolejne przemeblowania w PGE Turowie Zgorzelec. frox żegna się z zespołem!

Kolejne przemeblowania w PGE Turowie Zgorzelec. frox żegna się z zespołem!

Autor: Marcin Kapusta

Słabe wyniki po raz kolejny stały się bodźcem do przeprowadzenia zmian w PGE Turowie Zgorzelec. Tym razem z zespołem pożegnał się Adrian “frox” Drozd!

18-latek przywdział zielono-czarny trykot pod koniec lutego, kompletując tym samym skład CS:GO. Niestety, ale odświeżona piątka od samego początku nie odnosiła znaczących sukcesów. Z tego też względu 22 marca nastąpiły ogromne roszady kadrowe. Dawid “Layner” Falczyński, Mariusz” skrzynka” Jarząb oraz Rafał “iso” Tync opuścili organizację, a nowy kolektyw został zbudowany wokół froxa i Karola “repa” Cybulskiego. Wszystkie luki zapełnili Kamil “suonko” Węgrzynkiewicz, Adrian “SAYN” Łączyński i Łukasz “splawik” Jahns. W tym zestawieniu Turowie wyników nie poprawili, dlatego teraz jesteśmy świadkami kolejnej zmiany. Ze zgorzelskim klubem rozstał się Adrian “frox” Drozd.

Jak na razie nie znamy jego potencjalnego następcy, aczkolwiek powinniśmy go poznać w najbliższych dniach. Już za tydzień ekipa repa zamelduje się na serwerze w ramach piątej kolejki dywizji mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej i podejmie Pompa Team.

Aktualny skład PGE Turowa Zgorzelec prezentuje się następująco:

  • 🇵🇱 Karol “repo” Cybulski
  • 🇵🇱 Kamil “suonko” Węgrzynkiewicz
  • 🇵🇱 Adrian “SAYN” Łączyński
  • 🇵🇱 Łukasz “splawik” Jahns