IzakTV

Strona główna » Komu slota w zamkniętych kwalifikacjach do ESL Mistrzostw Polski? Dziś w akcji m.in. Ungentium i AVEZ!

Komu slota w zamkniętych kwalifikacjach do ESL Mistrzostw Polski? Dziś w akcji m.in. Ungentium i AVEZ!

Autor: Marcin Kapusta

Przyszedł czas rozstrzygnięć w otwartych kwalifikacjach do jesiennej edycji ESL Mistrzostw Polski 2021. Dziś o awans do zamkniętego etapu powalczą m.in. Ungentium Esports i CREATIVE AVEZ!

Na placu boju zameldowało się kilkadziesiąt drużyny, z czego przetrwały zaledwie cztery. Mowa o XPG Invicta, miksie McWrap Klasyczny, Ungentium eSports oraz CREATIVE AVEZ. Feniksy pokonały Elezen eSports, Punchliners i PL123 Mateusza “Bożydara” Jaworskiego, a Ośmiornice okazały się lepsze od Teamu Forsaken, ikustakA oraz Kogucików. Ekipa o chwytliwej nazwie McWrap Klasyczny, której częścią są m.in. Adam “discoStar” Zyśk, Olaf “olfii” Tyszkiewicz i Mateusz “MTZ” Malikowski, zwyciężyła z Vendettą, Paralitykami oraz Lodis by Illuminar Gaming.

Pierwszy dzień przetrwała również nowa organizacja, Ungentium Esports. Podopieczni Macieja “Luza” Bugaja z kwitkiem odprawili takie formacje, jak OSP Kleszczów, GARGAMELS czy StylUliczny. “Razem z trenerem będziemy wkładać nasze serca w rozwój drużynowy, możliwość pięcia w rankingach i rywalizowania z coraz to lepszymi.” – jeszcze w lipcu przyznał prowadzący, Patryk “Sidney” Korab.

Dziś poznamy drużynę, która zwieńczy awans do zamkniętego etapu eliminacji. W piątej rundzie reprezentanci XPG Invicta podejmą McWrap Klasyczny, natomiast CREATIVE AVEZ stanie w szranki z Ungentium Esports. Zwycięzcy tych pojedynków zmierzą się ze sobą w finale otwartych kwalifikacji.

  • 14:00 | CREATIVE AVEZ vs Ungentium Esports
  • 16:30 | McWrap Klasyczny vs XPG Invicta