Brazylijczycy kończą swoją krótką przygodę z organizacją 100 Thieves - IzakTV

Brazylijczycy kończą swoją krótką przygodę z organizacją 100 Thieves

Stało się – organizacja 100 Thieves zakończyła współpracę z braćmi Teles i spółką. Jak czytamy w komunikacie, podyktowane to jest niekończącymi się problemami.

Dopiero co witaliśmy ex-Immortals w nowych barwach na rynku, czyli 100 Thieves, a już teraz musimy żegnać. Włodarze marki zadecydowali, że przez wszelkie komplikacje, jakie wniknęły podczas tej krótkiej przygody – muszą zrezygnować z prowadzenia składu CS:GO. Zapewne chodzi o problemy z występem na ELEAGUE Major 2018, a właściwie brak takiego występu, później jeszcze nałożyły się problemy z Vito “kNgV-” Giuseppe, który od razu dostał wymówienie, a przez całą sprawę ze wspominaną rotacją składu, ekipa nie mogła wziąć udziału w wielu kwalifikacjach. Trzeba przyznać, że nieustanny pech podąża za Brazylijczykami, co więcej nie przyszło nam zobaczyć ani jednego meczu pod banderą 100 Thieves.

Co będzie dalej? Wiadomo jest tylko, że amerykańska organizacja daje sobie chwilę odetchnienia i obiecuje powrócić. Zawodnicy za to są od dziś wolnymi agentami.

Pełne oświadczenie można przeczytać poniżej:

Powiązane posty

Organizacja Casemiro zaprezentowała nowy skład CS:GO!

mantuu i spółka zmierzą się z Astralis w drugim dniu BLAST Premier Spring Groups

BLAST: G2 króluje w grupie A!