IzakTV

Strona główna » Krad oraz Forester witają się z Winstrike

Krad oraz Forester witają się z Winstrike

Autor: Krzysztof Sarna

Winstrike zdążyło się uzbroić przed nachodzącymi potyczkami. Skład formacji z regionu CIS zasilił Valdislaw “Krad” Boldyrev i Igor “Forester” Bezotecheskiy.

Skład Winstrike uzupełnił duet, który dotychczas grał w Hard Legion. Wszystko udałoby się nieco szybciej, ale zawodnicy musieli czekać, aż ich kontrakty w byłej formacji dobiegną końca. Krad w 20220 roku uzyskał rating na poziomie 1.10, natomiast Forester 1.08. Warto też wspomnieć, że Rosjanie, kiedy grali jeszcze w DreamEaters, dotarli do fazy nowych legend StarLadder Majora. Przypomnijmy, że Boldyrev i Bezotecheskiy zajmą miejsca bondika i KrizzeNa, którzy pod koniec grudnia pożegnali się z zespołem.

Bardzo się cieszę, że udało nam się pozyskać Vlada oraz Igora – powiedział Dmitrij “hooch” Bogdanov, szkoleniowiec ekipy. – Śledziłem sukcesy tych zawodników w DreamEaters i HardLegion, gdzie udowodnili, że są wartościowymi zawodnikami, którzy są w stanie podjąć nawet te najtrudniejsze wyzwania. Czeka nas teraz dużo pracy, ale nie mogę się doczekać rozpoczęcia nowego sezonu z odświeżonym składem – dodał.

Pierwszym wyzwaniem nowego składu Winstrike będzie pierwsza odsłona Snow Sweet Snow, która startuje już 18 stycznia. Podopieczni Dmitriego “hooch” Bogdanova znajdują się w grupie z HellRaisers, Trident oraz Project X.

W tej sytuacji skład Winstrike prezentuje się następująco:

  • 🇷🇺Alexey “⁠NickelBack⁠” Trofimov
  • 🇷🇺Aleksey “⁠El1an⁠” Gusev
  • 🇰🇿Viktor “⁠Lack1⁠” Boldyrev
  • 🇷🇺Vladislav “⁠Krad⁠” Kravchenko
  • 🇷🇺Igor “⁠Forester⁠” Bezotecheskiy
  • 🇷🇺Dmitry “⁠hooch⁠” Bogdanov (coach)