IzakTV

Strona główna » Księżycowy Nowy Rok w Hearthstone oraz Overwatch Paryż już dostępny!

Księżycowy Nowy Rok w Hearthstone oraz Overwatch Paryż już dostępny!

Autor: Marcin Skrętkowicz

Paryż, miasto sztuki i miłości, stanowiło inspirację dla naszej nowej mapy typu Szturm w Overwatch. Natomiast w Hearthstone obchody Księżycowego Nowego Roku obejmą cały świat!

Heathstone:

W najbliższych tygodniach bywalcy Karczmy będą mogli liczyć na prezent, okolicznościowe emotki, zestaw dostępny przez ograniczony czas, a także wyjątkowe zadania, za które otrzymają jeszcze bardziej wyjątkowe nagrody.

Tydzień pierwszy

Wspólne świętowanie rozpoczyna się już dzisiaj! Z tej okazji można już kupić Zestaw Księżycowego Nowego Roku, który zawiera 30 pakietów kart – po 10 z rozszerzeń Wiedźmi Las, Projekt Hukatomba i Rozróba Rastakana. Zestaw w cenie 19,99 EUR dostępny jest od dzisiaj do końca wydarzenia, czyli środy, 13 lutego, do godz. 19:00 czasu polskiego.

Tydzień drugi

Wieczorem 5 lutego wydarzenie ruszy pełną parą w grze. Na graczy czekają zadania, za których wykonanie  otrzymają złoto i pył, a także wybuchowe, noworoczne emotki. Wystarczy zalogować się do gry, aby otrzymać darmową, złotą kartę Specjalistka ds. fajerwerków.

Overwatch:

Paryż, miasto sztuki i miłości, stanowiło inspirację dla naszej nowej mapy typu Szturm w Overwatch! Mapa jest już dostępna na PTR. Gracze mogą toczyć walki w wąskich uliczkach i alejkach tego pięknego miasta, by następnie zmierzyć się z wrogami nad brzegiem Sekwany.

Będziecie mogli zobaczyć tak znane miejsca jak:

  • Kabaret Luny, gdzie swoje talenty muzyczne prezentuje diwa Luna
  • Pâtisserie Galand, cukiernię znaną ze swoich napoleonek i kolorowych makaroników
  • Maison Marat, wspaniały pałac na uroczyste gale w samym sercu miasta