IzakTV

Strona główna » Kto w lipcu królował na polskim Twitchu?

Kto w lipcu królował na polskim Twitchu?

Autor: Michał Maćkowski
Twitch

Za nami pierwszy miesiąc wakacji, który także po części zawitał na Twitcha. Kto w lipcu okazał się królem, a kto postanowił zrobić sobie mały urlop?

Okres wakacyjny to zawsze spora ilość wyjazdów, ale możliwość odpoczynku czy oglądania swoich ulubionych twórców  Dzisiaj dzięki Streamerzy.pl sprawdzimy, kto w lipcu okazał się królem i królową polskiego Twitcha, a kto postanowił zrobić sobie urlop od nadawania na żywo.

I tak o to najchętniej oglądanym polskim streamerem na Twitchu w Lipcu był EWROON, który średnio nadawał na żywo po pięć godzin dziennie. Łącznie w zeszłym miesiącu widzowie mogli podziwiać go przez 170 godzin i 10 minut. Średnia ilość widzów, która oglądała jego transmisję wyniosła 12 201, a najwięcej w jednym momencie oglądało 21 919 osób. Co ważne, EWROON kompletnie odjechał stawce, bowiem łącznie oglądano go przez 2 076 199 godzin, co w porównaniu do drugiego PAGO (578 879) jest ogromną przepaścią.

Przeczytaj więcej – Twitch zmienia ceny subskrypcji i zaskakuje widzów

Podium na polskim Twitchu w lipcu zamknął Japczan, a do TOP10 udało się awansować POPO oraz kanałowi WORLDOFWARSHIPS. Natomiast w najlepszej dziesiątce tym razem nie znaleźli się Mandzio oraz Piotr “izak” Skowyrski. Co ciekawe najchętniej oglądanym kanałem, który transmitował CS:GO okazał się ESL_CSGO_PL, który w lipcu nadawał transmisję z IEM Cologne, a średnia widzów na tym kanale wyniosła 1361.

Na sam koniec zerknijmy na Panie, gdzie na pierwszym miejscu uplasowała się Navcia. Streamerka w lipcu transmitowała przez 289 godzin i 20 minut, co dało łącznie 178 306 obejrzanych godzin. Na drugim miejscu uplasowała się YUNA,  a podium zamknęła MAAILINH z największą ilością widzów oglądających jednocześnie – 2862.

Miesięczne rankingi streamerów, ale nie tylko znajdziecie na stronie Streamerzy.pl