IzakTV

Strona główna » Kto wygra w trzeciej kolejce PLE?

Kto wygra w trzeciej kolejce PLE?

Autor: Krzysztof Sarna

Już dzisiaj startuje trzecia kolejka Polskiej Ligi Esportowej. Niektóre zespoły już się rozkręciły, a inne jeszcze nie do końca. Wraz z eWinnerem postanowiliśmy przyjrzeć się, kto w trzecim tygodniu rozgrywek PLE ma szanse na zwycięstwo.

Rozgrywki PGE Dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej cieszą się niemałym zainteresowaniem. Tym bardziej że w zeszłym tygodniu mogliśmy podziwiać zaskoczenia. Zatem jakie są preferencje na trzecią kolejkę PLE?

14.04, środa

MAD DOG’S PACT vs. AVEZ Esport – 21:00

Następnie w akcji ujrzymy MAD DOG’S PACT, które aktualnie jest samodzielnym liderem i jako jedyna ekipa może pochwalić się kompletem punktów oraz AVEZ Esport. „Ośmiorniczki” tydzień temu pokazały, że są waleczne i nie należy ich skreślać, ponieważ urwały mapę w starciu przeciwko Izako Boars. Kacper „darko” Ściera i jego koledzy wygrali przeciwko PGE Turowi Zgorzelec oraz Pompie. Eksperci stawiają na zwycięstwo MAD DOG’S PACT, czego dowodem jest przelicznik na tę formację, podczas gdy na AVEZ aż 5.80!

15.04, czwartek

HONORIS vs. PGE Turów Zgorzelec – 18:00

W czwartek natomiast przywitają nas gracze HONORIS oraz PGE Turowa Zgorzelec. Co ciekawe, to klub z Dolnego Śląska jest aktualnie plasowany wyżej niż drużyna Filipa „NEO” Kubskiego oraz Wiktora „TaZa” Wojtasa. Co prawda „Tury” w pierwszej kolejce przegrały z MAD DOG’S PACT, ale zaskoczyły tydzień temu, kiedy to pokonały 2:1 Illuminar Gaming, dzięki czemu są na piątym miejscu z dwoma oczkami. HONORIS z kolei jest siódme po tym, jak przegrało z Izako Boars 1:2 i Wisłą Kraków 0:2. Bukmacherzy stawiają w tym przypadku na zwycięstwo HONORIS o czym świadczy kurs 1.45 na HONORIS. W przypadku zwycięstwa organizacji ze Zgorzelca, każda złotówka będzie mnożona razy 2.55.

Pompa Team vs. Illuminar Gaming – 21:00

Trzecią kolejke zakończy mecz Pompy i Illuminar. Te ekipy dość często się ze sobą ostatnio spotykały. W marcu w kwalifikacjach do Fantasyexpo Spring Cup razy wygrało IHG, a raz Pompa. Natomiast w minionym tygodniu Pompa zaskoczyła i pokonała Illuminar. Jednak mecze tych ekip zazwyczaj są zecięte, o czym doskonale świadczy mnożnik 1.72 na Dominika „GruBego” Świderskiego i jego kolegów oraz 2.00 na Pompa Team.

Zmagania Polskiej Ligi Esportowej możecie obstawiać tylko na eWinnerze. Co ciekawe, bukmacher nie od dziś wprowadził zabieg „Esport bez podatku”, dzięki któremu jeśli wygramy, nie płacimy podatku od stawki. Więcej szczegółów znajdziecie klikając w tę grafikę.

Przegraj i otrzymaj zwrot!

Jeżeli jeszcze nigdy nie obstawialiście spotkań, bądź też nie jesteście pewni swoich typów, to eWinner przygotował opcję zwrotu za pierwszy kupon nawet do 155 złotych. Otrzymacie zwrot postawionej kwoty z wyłączeniem podatku, co istotne tylko z kodem IzakTV. Godnym uwagi jest mecz MAD DOG’S PACT i AVEZ, gdzie zdecydowanym faworytem do zwycięstwa jest ta pierwsza drużyna. Wydaje się także, że HONORIS pokona PGE Turów Zgorzelec. Wspominaliśmy, że mecze Pompy oraz Illuminar są niewiadomą, jednak zazwyczaj w starciach z udziałem tych drużyn dochodzi do trzech map. Jeśli chodzi o stawkę, która wynosi 176,14 PLN, to właśnie w takim przypadku otrzyma się maksymalny zwrot. W przypadku porażki (pomniejszona o obowiązkowy podatek 12% od stawki) kwota wraca na konto, którą można od razu wypłacić bądź grać dalej.

Wszystkie spotkania w ramach dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej możecie oglądać tutajPrzypomnijmy, że sponsorem strategicznym portalu IzakTV jest eWinner, na którym możecie obstawiać wszystkie mecze z PLE, a także wiele więcej. Jeżeli zarejestrujecie się z tego linku, to otrzymacie zwrot nawet do 155 złotych za pierwszy zakład. Więcej informacji o promocji możecie znaleźć tutaj