IzakTV

Strona główna » KULTOWY SAMURAI SHODOWN DOSTĘPNY NA KONSOLE

KULTOWY SAMURAI SHODOWN DOSTĘPNY NA KONSOLE

Autor: Marcin Skrętkowicz

Naostrzcie swe katany dzielni wojownicy, oto bowiem po 10 latach na arenę bijatyk wraca legendarny Samurai Showdown, niosąc ze sobą zarówno powiew nostalgii, jak i garść nowości, a wszystko to odziane w kimono i uzbrojone w najgroźniejszy oręż z kraju kwitnącej wiśni. Tytuł jest już dostępny na konsole PS4 i Xbox One nakładem CDP.

Samurai Showdown to kultowa seria bijatyk od studia SNK, znana jeszcze z salonów z automatami do gier. Najnowsza odsłona to reboot serii, barwna opowieść o bitwie dobra ze złem w pełnej magii i stali Japonii schyłku XVIII wieku. Łączy rzeczywiste wydarzenia tamtego okresu z tymi kompletnie fantastycznymi, prezentując graczom pełną emocji historię i oddając w ich ręce kontrolę nad potężnymi wojownikami pochodzącymi m.in. z kraju kwitnącej wiśni, łącznie z samurajem Yagyu Jubei na czele.

Teraz bijatyka Samurai Shodown jest dostępna dla graczy na najpopularniejszych platformach konsolowych – PS4 i Xbox One.

https://www.youtube.com/watch?v=5C4AsGIPR7w&feature=youtu.be&mc_cid=dc0b8d71d9&mc_eid=1040eb21a1

W Samurai Shodown na fanów bijatyk czekają:

WALCZ O DOMINACJĘ: Wybierz jedną z 16 postaci spośród zarówno znanych fanom serii klasycznych bohaterów jak i zupełnie nowych, unikalnych wojowników wyposażonych w arsenał śmiercionośnych broni i technik walki, zdolnych powalić przeciwnika jednym, potężnym ciosem.

DAWKA KLASYKI: Wraz ze znanymi bohaterami i mechanikami, powraca również unikalna dla gier ze studia SNK, rozpoznawalna oprawa audiowizualna, dostosowana do współczesnych technologii.

SZTUCZNA INTELIGENCJA: Rewolucyjny system z użyciem sztucznej inteligencji uczy się zachowań gracza, tworząc „duchy” – wojowników kontrolowanych mocą CPU, z którymi przyjdzie się zmierzyć graczom.

WALCZ GDZIE, JAK I Z KIM CHCESZ: Samurai Showdown oferuje całą gamę trybów zarówno dla jednego i dwóch graczy przy jednej konsoli, jak i sieciowych, w których możemy zmierzyć się z wojownikami z całego świata.